Reserveer online | Prijsberekening | Infolijn :0(031)521-587300
Dit mooie nette duplex appartement op de 7e verdieping (er is een lift in het gebouw aanwezig) is ideaal gelegen in Knokke-Heist. Alles ligt binnen handbereik en u hoeft maar 50 meter te lopen en u bereikt het strand van Knokke. Hier kunt u heerlijke wandelingen maken bij zonsop- of ondergang. Het appartement heeft een klein terras waar u in de avonduren nog heerlijk buiten kunt zitten onder het genot van een drankje terwijl u uitkijkt op de kerk van Knokke-Heist. Knokke-Heist heeft alles met genieten te maken. Met ontspanning langs twaalfduizend meter zuiver zand, winkelen in honderden aantrekkelijke boetiekjes, of zalig proeven in één van de tweehonderdvijftig restaurants. Voor de kunst en cultuurliefhebbers zijn er tientallen galerieën!
Parkeren is doordeweeks gratis ( behalve in de schoolvakanties dan kost het €3 per dag ), in het weekend kost parkeren €3 per dag. De energiekosten worden ter plaatse naar verbuik berekend.
België heeft in West-Vlaanderen meer dan 90 km kust. Het grootste gedeelte van de kust bestaat uit brede stranden met mooi wit zand.
Ideaal als je wilt zonnebaden, zwemmen, vissen of strandsporten wilt beoefenen. Aan het eind van de 19de eeuw werden veel vissersdorpen langs de kust verbouwd tot vakantiebestemming voor de welgestelden.Langs de Belgische kust in West-Vlaanderen ligt een mooi zandstrand en een aantal mooie natuurgebieden. De Belgische kust is dan ook een populaire bestemming voor een vakantie of weekend weg. Sommige badplaatsen langs de kust van België zijn al meer dan honderd jaar een vakantiebestemming. Dat is nog steeds te zien aan de vele villa's en hotels.
Goedkoop reizen langs de Belgische kust: De kusttram van Knokke-Heist naar de Panne
Langs de hele kust van België rijdt sinds het eind van de 19de eeuw een tram die alle badplaatsen aandoet. Vanuit de tram heb je een mooi uitzicht op de kust en de vele dorpen en steden aan de kust. Reizen met deze tram is een prima manier om de Belgische kust te verkennen. Een dagkaart kost maar ongeveer vijf euro en daarmee kun je van Knokke-Heist aan de Nederlandse grens tot aan de Panne aan de Franse grens reizen. Dit is een afstand van ongeveer 67 km en daarmee ook de langste trambaan in de wereld. Met een dagkaart kun je overal uitstappen en iedere 15 minuten komt er een nieuwe tram dus je hoeft nooit lang te wachten.
In het hoogseizoen zijn alleen boekingen mogelijk van zaterdag tot zaterdag.