Reserveer online | Prijsberekening | Infolijn :+316-24115419
Temidden van olijfbomen ligt deze prachtig nieuw gebouwde villa in het plaatsje Riva di Solto. In deze zeer ruime studio (60m2) heeft u een geweldig uitzicht over Lake Iseo, Montisola en het mooie berglandschap. Dit appartement is geschikt voor 2 personen, en eventueel te boeken voor 2 volwassenen en nog 2 kinderen. De studio is absoluut comfortabel ingericht en beschikt over alles wat u nodig heeft. Ook het terras (50m2) willen wij benadrukken - genietend van de zon, wordt u een panoramisch uitzicht geboden over het meer en de bergen! Ook kijkt u uit over het romanitsche, schilderachtige vissersdorpje Riva di Solto - puur genieten dus!
Bij aankomst zult u meteen toeristeninformatie aantreffen. U kunt op de fiets geweldige tochten maken, romantische wandelen door de bergen en zwemmen in het immense meer van Iseo. Denk ook aan zeilen, windsurfen, wakeboarden, kayakken, varen, maar ook tennis, voetbal, volleybal en paardrijden behoren tot de mogelijkeheden.
In de dichtbijgelegen steden Bergamo en Brescia is het goed winkelen en is er een scala aan uitgaans-en horecagelegenheden.
De omgeving bij het meer van Iseo is echt een vakantieparadijs en is nog niet ontdekt door het massatoerisme.
Dit is misschien wel hetgene wat deze plek zo bijzonder maakt!