Reserveer online | Prijsberekening | Infolijn :0(031)521-587300
Heerlijk genieten van deze prachtige omgeving, het fantastische weer en het panoramisch uitzicht op zee. De zee is op loopafstand. Je kunt hier zelfs genieten van onweer, wat niet vaak gebeurt, maar wel een indrukwekkend gezicht is boven de zee. Vroeg in de ochtend en s'avonds heeft u de grootste kans dolfijnen te zien zwemmen. Ook mooi om te zien is de waterval, waar u naar toe gebracht wordt met een luxe taxiboot. Voor liefhebbers van duiken is er in omgeving een duikschool.
Het appartement op de 1ste etage is geschikt voor 4 personen. Naast de woonkamer met keuken en de douche/wc zijn er 2 slaapkamers aanwezig : één slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. Er zijn twee openslaande deuren vanuit de woonkamer/keuken en slaapkamer naar een breed balkon ong.20m2 over de gehele lengte met zeezicht. Op ong. 1500m afstand richting Okrug/Trogir is een lang kiezelstrand Rozac. Langs dit strand zijn talrijke faciliteiten zoals douches, watersportverhuur, strandtentjes, restaurants en supermarkten. Georganiseerd kunt u duiken, jetskiën, tennissen en rijden met quads. Daarnaast kunt u ook toeristische dagtochten maken. Tevens zijn er mogelijkheden in Okrug en Trogir voor de huur van scooters, auto’s en bootjes. De dagelijkse boodschappen kunt u bij de kruidenier in de buurt doen (ong.400m). In het dorp Okrug Gornji zijn o.a. arts, apotheek, postkantoor, pinautomaat, internet-cafe, warme bakker, slager, supermarkt en een kleine groentemarkt... Vanuit de haven van Okrug Gornji vaart in de zomerperiode een pendelboot naar Trogir. Naast zwemmen, snorkelen, surfen, duiken en zonnen kunt u in de directe omgeving o.a. vissen, wandelen, hardlopen, ect. Een kleine kiezelstrand is op loopafstand. Rechtstreekse vluchten zijn er vanuit o.a.Amsterdam en Brussel (Croatia Airlines), Keulen en Hamburg (German Wings). Transfers vliegveld-appartement op afspraak.
Bovengenoemde prijzen zijn per appartement per nacht incl. toeristenbelasting,water,electra,linnengoed/handdoeken/keukentextiel.
Indien u het appartement opgeruimd en netjes achterlaat, bereken wij geen extra schoonmaakkosten.In het andere geval worden extra schoonmaakkosten á € 40.-berekend.
Draadloos internet mogelijk (€ 10.- per week).
Gebruik wasmachine € 5.- voor dagelijkse was.