Reserveer online | Prijsberekening | Infolijn :0031 (0) 613840220
TOP LOKATIE!! In het centrum van de fantastische stad Middelburg, ligt dit zeer karakteristieke en knusse, eenvoudige VAKANTIEHUISJE.(2p.) aan het water.
Waar u heerlijk kunt genieten van de vele restaurants, het uitgaansleven of als u eens lekker een terrasje wilt pikken, kan dit allemaal. Walcheren is bekend om zijn vele fietspaden waar u naar harte lust kilometers kunt fietsen en-of wandelen. De kustlijn van Walcheren heeft op de meeste plaatsen prachtige duinen, breed strand en schoon zeewater waarin gezwommen, gevist en gevaren kan worden. De zee is op 5 km afstand (dichtstbijzijnde is strand Dishoek), in de zomermaanden is het gezellig druk en de stranden zijn nooit ’’te vol’’. U kunt een dagje luieren op het strand, mosselen eten in Vlissingen, Zierikzee of Goes, waar u met de auto in een 10-15 min. naar toe rijdt, kortom alles wat u van een vakantie verwacht.
Het knusse vakantiehuisje is geschikt voor max. 2 personen. Indeling: Op de beneden en boven verdieping ligt er op de grond een houten vloer en er is overal centrale verwarming. Beneden is een gezellig eetgedeelte, een kleine open keuken met wegneembaar 2pits kookplaat, magnetron, koffiezetapparaat, koelkast en waterkoker. Naast de keuken is de douchecabine in dezelfde ruimte, een apart toilet, een boekenkast en de wenteltrap die u naar boven brengt. Boven is het zeer ruim, u vindt hier het leefgedeelte met bankstel, aan de ene kant, aan de andere kant het luxe 2 persoonsbed. Er is geen tv.. Verder kunt u gebruik maken van de gezellige, afgesloten stadstuin waar u kunt genieten van rust en ruimte Tot slot: er mag niet gerookt worden en honden zijn niet toegestaan. Bed –en handlinnen kunt u eventueel bij ons huren, of anders dient u dit zelf mee te nemen. De prijs is Inclusief gas water en elektra en Parkeervergunning (€0,25 per uur overdag en ’s Nachts gratis. Tot snel!