Informatie 0 Favorieten Home
« Terug naar alle blogartikelen
Prachtige groepsaccommodatie in Ane
Ria
Geschreven door: Ria (Gastblogger) 04 nov 2016

Op en top samen vakantie vieren in Ane

Dit artikel is 1223 keer gelezen

Al ruim 25 jaar ontvangen wij gasten op ons melkveebedrijf, eerst in de oude boerderij en sinds oktober 2016 in de nieuwgebouwde super de luxe groepsaccommodatie, met de naam ‘Terra Nova’. Onze groepsaccommodatie, waar we overigens erg trots op zijn, biedt plaats aan groepen tot 30 personen en is gelegen in het mooie plaatsje Ane, tussen Hardenberg en Gramsbergen in. Gramsbergen staat bekend als een gezellige, groene en gastvrije stad en in het nabijgelegen Hardenberg of Ommen goed gewinkeld kan worden, leuk voor de dames.

Vier Kerst in onze groepsaccommodatie

De decembermaand vind ikzelf altijd een erg gezellige maand en leent zich volgens mij uitstekend om er eens lekker tussenuit te gaan. Overal in de regio van onze groepsaccommodatie worden in de weekenden tot aan Kerst diverse kerstmarkten georganiseerd, wat ikzelf altijd erg leuk vind. Ook zijn vanaf onze accommodatie Terra Nova de Duitse kerstmarkten in Nordhorn binnen één uur rijden te bezoeken. Deze kerstmarkt ligt net over de grens bij Almelo, dus vanaf Ane ben je er zo. Op tweede Kerstdag wordt er in Beerze een kerstwandeling georganiseerd waar je aan deel kunt nemen. Gezellig met de hele familie of vriendengroep wandelen in het prachtige natuurgebied en na afloop met zijn allen genieten van een hapje en een drankje. Ook is het leuk om een levende kerststal te bezoeken te weten bij landhoeve de Zwieseborg in Hardenberg of in Vilsteren is een wandeltocht met levende kerststal te vinden.  

Wat is er allemaal te doen bij ons?

De groepsaccommodatie is gebouwd in een landelijke omgeving op het erf van ons moderne melkveebedrijf. De accommodatie heeft een gezellige sfeervolle woonkamer met een ruime eetgelegenheid voor 30 personen. Zo kan je met de hele groep lekker ontbijten aan één lange tafel. De keuken is modern en sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien om samen met de groep heerlijke gerechten te bereiden. Er zijn in totaal twaalf slaapkamers met allen een eigen sanitair, hoe handig is dat. De slaapkamers hebben allemaal goede boxspringbedden van Eastborn waardoor je heerlijk tot rust kan komen. Op de benedenverdieping zijn vier slaapkamers te vinden waarvan er eentje aangepast is voor onze mindervaliden gasten. Ondanks dat alles ruim is opgezet, geeft de woning toch een warme sfeervolle uitstraling omdat we hebben gekozen voor prachtige kleurencombinaties en een landelijke inrichting.

Ook voor sportieve en uitdagende activiteiten ben je bij ons op het juiste adres. Bij onze groepsaccommodatie is trouwens een prachtige speelschuur gebouwd. Hierin kan jong en oud zich naar hartenlust uitleven met de pingpongtafel, het voetbalspel een potje darten of poolen. Voor de kinderen is er een skelter en een traptractor beschikbaar en voor de allerkleinsten staat er een klimhuisje met glijbaan. Rondom onze groepsaccommodatie hebben we ook een groot speelveld met voetbalgoaltjes, jeu de boules baan, een trampoline, zandbak en schommel staan waar in de zomermaanden volop gebuik van gemaakt kan worden. Ik weet zeker dat jij je niet snel zult vervelen bij ons, wat denk jij?

Ruime groepsaccommodatie stijlvol ingericht
Groepsaccommodatie met mooie speelschuur

Ook laten wij jou met plezier een kijkje nemen op ons melkveebedrijf. In overleg geven wij ook een rondleiding bij de koeien in de stal, hoe leuk is dat? Voor jong en oud een prachtige belevenis, aldus onze gasten.  

Ontdek de omgeving van ons vakantiehuis in Ane

In de herfst- en wintermaanden is het ook goed vertoeven in onze groepsaccommodatie in Ane. Als je er een dagje op uit wilt biedt de omgeving voldoende mogelijkheden voor zowel sportief als recreatief vermaak. Geniet in het Vechtdal van de natuur, heerlijke geuren en mooie herfstkleuren. Het Vechtdal is een groot natuurgebied van Gramsbergen tot aan Zwolle en is prachtig om te bewonderen op de fiets of te voet. Er zijn vijf Anjerpunten op verschillende plaatsen langs de Vecht te vinden met elke ene eigen verhaal. Met een bezoek aan deze Anjerpunten ontdek je het Vechtdal van binnen en van buiten.

Zin in een avontuur in de wildernis? De Klashorst organiseert diverse Bushcraft-activiteiten, dit klinkt stoer en dat is het ook. Met beperkte middelen overleven in de natuur, dit klinkt als een echte uitdaging toch? Martin Overweg neemt je als een echte Indiana Jones mee de bossen in en leert je op een leuke manier hoe je kunt leven zonder moderne middelen. Hoe maak je een vuurtje zonder lucifers en er komt nog veel meer ter sprake. Een erg leuke activiteit om te ondernemen met de hele familie, vriendengroep of met collega’s.

Voor een dagje weg met de kinderen is Plopsaland in Coevorden, Wildlands in Emmen of Attractiepark Slagharen erg leuk. Attractiepark Slagharen is in de winterperiode gewoon geopend, dus waar wacht je nog op?

Wat ook heel leuk is, en waar kinderen vanaf 12 jaar aan mee kunnen doen is Georun. Dit is eens wat anders dan gewoon fietsen. Je gaat met een stepbike en gps de natuur in voor een uitdagende tocht met een gps en toolbackpack. Het doel is om zeven proeven op te lossen en in het bezit te komen van de juiste coördinaten om vervolgens als snelste bij de finish aan te komen. Het startpunt bevindt zich bij restaurant De Rheezerbelten. Wel is het verstandig om vooraf een reservering te maken.

Wil je na een dag van activiteiten heerlijk tot rust komen? Vanaf het overdekte terras kan je genieten van de rust, de ondergaande zon en als het donker is van de vele sterren die bij ons goed te bewonderen zijn.

Onze groepsaccommodatie in Ane staat graag voor je klaar

Wij hebben de afgelopen 25 jaar al heel veel tevreden gasten mogen ontvangen in onze oude vakantiewoning en hopen nu me deze nieuwe fantastische groepsaccommodatie dit weer te bereiken. Kan jij niet wachten? Tip: wij zijn in het kerstweekend nog vrij!  

Ria Geschreven door: Ria (Gastblogger)

Mijn naam is Ria Timmermans en ik ben getrouwd met Klaas en samen hebben we drie kinderen die allemaal volwassen zijn. Ook zijn we opa en oma van drie kleinkinderen en de vierde is op komst. Samen met mijn echtgenote Klaas en zoon Martijn runnen we een modern melkveebedrijf met 130 melkkoeien. Martijn is getrouwd met Miranda en woont naast de nieuwe ligboxenstal. Samen runnen we de groepsaccommodatie waarin ieder een taak heeft. Wij hebben de afgelopen 25 jaar al heel veel tevreden gasten mogen ontvangen in de oude vakantiewoning en hopen nu met deze nieuwe groepsaccommodatie dit weer te bereiken.

Geef een reactie
Naam: Er is geen naam ingevuld. E-mailadres: Schrijf hier uw reactie: Er is geen reactie ingevuld. Er is fout opgetreden tijdens het versturen. Probeer het nogmaals. De reactie is succesvol verstuurd. Verstuur reactie
Ook interessant om te lezen ...