Vakantiehuis Biddinghuizen
Huiscode: FL014 Huiscode: FL014
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 6,0 Goed
13 beoordelingen
FL014
camera 31
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(13)

Luxe 6 persoons chalet bij het Veluwemeer

Op een ruim opgezet vakantiepark aan het Veluwemeer is dit luxe zespersoons chalet gelegen. Het vakantiepark is voor voorzien van alle faciliteiten om uw verblijf zo prettig mogelijk te maken. Denk hierbij aan een restaurant, overdekt zwembad, Beach Club, animatie team, jachthaven, fietsverhuur en een supermarkt. Door de ligging aan het meer zijn er volop mogelijkheden tot zwemmen, vissen en varen. In de nabije omgeving vindt u het historische stadje Elburg. Even voorbij Elburg bevindt u zich al snel in de prachtige bossen van de Hoge Veluwe. Ook het dolfinarium en Walibi Holland zijn prima te bereizen vanuit dit chalet.

In dit zespersoons chalet vindt u een ruime woonkamer met eethoek. De moderne keuken is voorzien van een koelkast met vriezer, filterkoffiezetapparaat, combimagnetron, waterkoker en een vaatwasser. Er zijn drie slaapkamers in het chalet. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed, de tweede slaapkamer twee eenpersoonsbedden en de laatste slaapkamer beschikt over een stapelbed of twee losse bedden. De badkamer is uitgerust met een douchecabine en een toilet. Buiten in de tuin is er een terras met meubilair. Ook is er een parkeergelegenheid voor een auto direct bij het chalet.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Houd er rekening mee dat het in dit vakantieverblijf niet mogelijk is om een campingbedje in de slaapkamer te plaatsen.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Exterieur en interieur kunnen per vakantiehuis verschillen.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Vakantiepark Zuiderzee is splinternieuw en op dit moment worden er nog chalets geplaatst. Doordat dit een vakantiepark in ontwikkeling is kunnen er nog werkzaamheden plaatsvinden.

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 70 m²
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Biddinghuizen, Flevoland

Heerlijk wandelen of fietsen door de bossen van de Veluwe of de flora en fauna van de Oostvaardersplassen ontdekken? Het is allemaal mogelijk vanuit Biddinghuizen. Ook de nabijgelegen Hanzesteden Harderwijk, Elburg en Kampen zijn absoluut het bezoeken waard. Het pretpark Walibi Holland ligt ook vlakbij en garandeert absoluut een dag vol avontuur. Een dagje heerlijk shoppen kan in Almere en Zwolle, gevolgd door een borrel op een van de vele gezellige terrassen. Ben u een echte koopjesjager? Ga dan naar Batavia Stad Fashion Outlet. Een dagje volledig ontspannen in de wellness van de Zwaluwhoeve is ook zeker een aanrader. Kortom: er is hier genoeg te doen voor een veelzijdige en fijne vakantie.

Afstanden
icon Meer7,7 km
icon Supermarkt0,0 km
icon Restaurant0,0 km
icon Dorp/stadcentrum5,0 km
icon Bos1,4 km
icon Recreatieplas0,1 km
icon Viswater0,1 km
icon Golfbaan9,9 km
icon Nationaal park10,5 km
icon Attractiepark2,9 km
icon Treinstation11,7 km
icon Bushalte2,2 km
Activiteiten in de omgeving
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark Zuiderzee

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Sauna
icon Speeltuin
icon Midgetgolf
icon Sportveld
icon Recreatieplas
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad
icon Wellness voorzieningen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

6,0
Gemiddelde cijfer

1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
juli 2024
6,0
nl
C.M. van Tent
Wij hebben fijn contact gehad met de jongens van de technische dienst, WiFi en tv was kapot, en toen regelde zij dat wij een ander huisje kregen. Super.
september 2023
6,3
de
Thomas Tetenborg
De inrichting van dit huis heeft flink te lijden gehad. De hoeken van de keukenkastjes puilen uit, net als de laminaatvloer. De plint van de keuken ontbreekt, waardoor je onder de keuken doorkijkt. Een parasol ontbrak en werd, ondanks de belofte, niet geleverd. Het park zelf is erg schoon en goed onderhouden! Helaas laat de basisschoonmaak van het huis absoluut te wensen over.
mei 2023
9,7
nl
Linda van der Donk
Zwembad is klein.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken