Comfortabel 6-persoons vakantiehuis nabij het strand van Burgh-Haamstede.
Dit comfortabele vakantiehuis ligt op een rustige plek aan de rand van Burgh-Haamstede en biedt veel privacy. De ruime, afgesloten tuin is een fijne plek om te ontspannen, terwijl kinderen hier veilig kunnen spelen. Op het beschutte terras geniet u van de zon en de rust om u heen.
De woning ligt gunstig ten opzichte van strand, duinen en dorp. Binnen korte tijd bent u in de natuur van Nieuw-Haamstede of in het centrum van Burgh-Haamstede, waar u gezellige restaurants, winkels en een supermarkt vindt. Op loopafstand ligt een recreatiepark met diverse voorzieningen voor jong en oud.
Binnen beschikt de woning over een comfortabele woonkamer met eethoek en een open keuken, die van alle gemakken is voorzien. Via de schuifpui loopt u zo het terras op, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De indeling met meerdere slaapkamers en badkamers maakt de woning geschikt voor gezinnen of families die samen willen verblijven.
De tuin is ingericht met diverse zitplekken en speelmogelijkheden, waardoor zowel volwassenen als kinderen hier volop kunnen genieten. Dankzij de rustige ligging, de nabijheid van strand en voorzieningen en de ruime tuin is dit een fijne uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie in Zeeland.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- De wasmachine en droger zijn in de wintermaanden niet te gebruiken omdat het water is afgesloten in verband met kans op bevriezing.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 140 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Stapelbed
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 160 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 180 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Inloopdouche
- 1e verdieping
- Wastafel
- Föhn
- Toilet
- Ligbad
- Douche in bad
Locatie en omgeving
Vanuit Burgh-Haamstede ligt eigenlijk heel Schouwen-Duiveland aan uw voeten. Burgh en Haamstede waren ooit zelfstandige dorpen, maar zijn naar elkaar toegegroeid en vormen sindsdien een toeristische badplaats. In het dorp vindt u de ruim 50 meter hoge Westerlichttoren. Deze vuurtoren werd in het jaar 1837 gebouwd en behoort tot een van de grootste vuurtorens van Nederland. Zeker een bezoekje waard dus! Vanuit hier zijn trouwens ook het authentieke Zierikzee, het populaire Renesse en het historische Bruinisse (ook wel het mosseldorp genoemd) echte aanraders en goed te bereiken. Liever een dagje cultuur snuiven? Bezoek dan Deltapark Neeltje Jans of het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk; ook allebei erg interessant.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
rustig gelegen in een prachtige omgeving met een grote perfect omheinde tuin.
Wij èn onze twee honden hebben een
fantastische week gehad en zijn van plan om in het voorjaar terug te komen .
Echt een aanrader !!!!
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.