Vakantiehuis Garderen
Huiscode: DG1397 Huiscode: DG1397
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,3 Zeer goed
3 beoordelingen
DG1397
camera 43
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(3)

Luxe 4 persoons vakantiehuis met hottub nabij Garderen op de Veluwe

Dit luxe vierpersoons vakantiehuis beschikt over een hottub in de tuin en staat op Resort Veluwe, een echt familiepark op de Veluwe nabij Garderen. Het vakantiepark heeft een overdekt zwembad, een openluchtzwembad, een indoor- en outdoor speeltuin, bowlingbanen, diverse sport- en speelvelden en een klimbos tegenover het vakantiepark. Er is dus van alles te doen voor jong en oud. Vanaf Resort Veluwe zijn er diverse fiets- en wandelroutes om de omgeving en de Veluwe te ontdekken. Een bezoek aan Het Nationale Park De Hoge Veluwe is ook zeker de moeite waard. Kom en geniet van uw vrije tijd op dit vakantiepark en de Veluwe!

De woonkamer met een eethoek en een zithoek met een smart tv en openslaande deuren naar het terras met tuinmeubilair. De keuken heeft onder andere een vaatwasser, combimagnetron, koelkast met vriesvakje, vierpits kookstel, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers voorzien van twee éénpersoonsbedden. In de badkamer vindt u een douche, wastafel en toilet. De accommodatie wordt verwarmd middels centrale verwarming. In de tuin vindt u een gemeubileerd terras en een hottub. Er kan één auto bij de woning geparkeerd worden. Er is een laadpaal voor elektrische fietsen.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • De hottub is elektrisch. Het duurt ongeveer 1,5 uur voordat de hottub is opgewarmd.

  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.
  • De uitvoering/inrichting/indeling van de vakantiehuizen kan onderling verschillen en eventueel afwijken van de getoonde foto's.
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
  • Het binnenzwembad (verwarmd) is geopend van begin april t/m de herfstvakantie, het buitenzwembad (verwarmd) is geopend van begin mei t/m eind september.

Kenmerken

icon Chalet
icon Hottub
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Garderen, Gelderland

Welkom in het grootste aaneengesloten natuurgebied van Nederland: Het Nationale Park De Hoge Veluwe. U bevindt zich in een waar paradijs tussen talloze unieke heidevelden, zandvlakten, weidegronden, landgoederen en bossen. Dit gebied leent zich uitstekend voor adembenemende wandel-, fiets- en paardrijtochten. Ook kinderen zullen zich een vakantie hier nog lang herinneren: de directe omgeving biedt namelijk veel mogelijkheden voor leuke uitstapjes. Zo zijn Julianatoren, de Apenheul en Klimbos Garderen vlakbij. In Garderen zelf kunt u heerlijk uit eten bij verschillende restaurants, maar voor meer aanbod aanbod of een dagje lekker winkelen kunt u een bezoekje brengen aan de grotere steden Amersfoort en Apeldoorn.

Afstanden
icon Meer5,5 km
icon Supermarkt2,0 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum2,0 km
icon Bos0,1 km
icon Recreatieplas13,2 km
icon Viswater13,2 km
icon Golfbaan13,2 km
icon Nationaal park19,8 km
icon Attractiepark17,6 km
icon Treinstation9,4 km
icon Bushalte0,1 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen
icon Padellen
icon Museum
icon Klimbos

Resort Veluwe

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad
icon Bowlingbaan
icon Jeu de Boulesbaan
icon Fietsverhuur
icon Vuurwerkarm
icon Binnenspeeltuin

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,3
Gemiddelde cijfer

3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
maart 2025
9,0
de
Julia Irrgang
Prachtig park, schitterende omgeving! De bungalow was niet helemaal schoon en een beetje versleten. De muren konden wel een likje verf gebruiken. Verder hebben we een geweldige tijd gehad!
november 2024
9,3
nl
Manon Hendriks
Heerlijk verblijf gehad in een mooie omgeving, huisje was netjes, mooie meubels. Jammer dat je de hottub nog vol moest laten lopen, van een kort verblijf zijn dat kostbare uren.
oktober 2024
6,7
nl
Tera Roovers
Vervelend dat de hottub niet werkte!! Hebben er maar één gebruik van kunnen maken! Had wel een kleine vergoeding verwacht. En dat alles met qr code moet, grrr.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken