Vakantiehuis Herkingen
Huiscode: ZH132 Huiscode: ZH132
4 personen 4 personen
Op aanvraag Op aanvraag
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
ZH132
camera 15
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Modern 4 persoons vakantiehuis met airco en sfeerhaard op een park in Goeree-Overflakkee

Beleef uw vakantie in comfort en gemak. Vanuit uw woning stapt u zo de natuur in: polders, vogelrijke gebieden en dijken met weids uitzicht zorgen voor ontspanning en rust. Of u nu wilt onthaasten, actief bezig wilt zijn of samen genieten met dierbaren, dit gelijkvloerse vakantiehuis is de ideale uitvalsbasis.

De woning is voorzien van fijne extra’s: een regendouche, smart-tv, sfeerhaard, airconditioning en een privéterras met comfortabel meubilair.

Gelegen op een autoluw park midden in een uniek natuurgebied, dichtbij het Grevelingenmeer en de Noordzeekust, vindt u hier volop mogelijkheden voor wandelen, fietsen en watersport. Het park biedt daarnaast handige faciliteiten zoals fietsverhuur en broodjesservice.

Met voorkeur te boeken, op basis van beschikbaarheid (tegen betaling)

  • Huisdiervrij
  • Specifiek huisnummer
  • Tuinhuis
  • Schaduwdoek
  • CARA/COPD-vriendelijk
  • Fietsenberging
  • Loungeset
  • Uitpandige berging
  • Uitzicht op het natuurgebied
  • Horren

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het park kan ter plaatse een borg van EUR 50 tot EUR 500 per persoon vragen, afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij uw reservering.
  • Het interieur/exterieur van de accommodaties kunnen verschillen.

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 70 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Airco
icon Sfeerhaard
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 2

Locatie en omgeving

Herkingen, Zuid-Holland

Het Zuid-Hollandse Herkingen is een dorp in de gemeente Goeree-Overflakkee. Omgeven door een landschap van uitgestrekte weilanden en met de ligging aan het water met een grote haven, is er in de buurt genoeg te doen. Ga heerlijk windsurfen en zonnen op het strand of maak een prachtige fietstocht over het eiland. Er zijn ook verschillende leuke uitstapjes te maken in de omgeving. Ga naar de Kinderdijk in de Alblasserwaard, wat wereldwijd bekend staat om zijn authentieke windmolens uit de 18de eeuw of bezoek Deltapark Neeltje Jans en leer hoe er wordt gezorgd dat we in Nederland droge voeten houden. Voor een heerlijk dagje winkelen gaat u naar Rotterdam, waar tevens vele musea zijn en u kunt er heerlijk uit eten.

Afstanden
icon Strand (aan zee)24,7 km
icon Bos4,4 km
icon Recreatieplas33,7 km
icon Viswater27,4 km
icon Golfbaan6,8 km
icon Nationaal park17,8 km
icon Treinstation41,5 km
icon Bushalte2,5 km
icon Zee24,7 km
Activiteiten in de omgeving
icon Varen

Park Zeedijk

Parkvoorzieningen
icon Fietsverhuur

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 131.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken