Vakantiehuis Kaatsheuvel
Huiscode: BRA137 Huiscode: BRA137
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,6 Heerlijk
20 beoordelingen
BRA137
camera 43
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(20)

Chalet voor 6 personen op een kindvriendelijk vakantiepark in Kaatsheuvel

Dit gezellige chalet voor zes personen is van alle gemakken voorzien en staat op een kindvriendelijk vakantiepark in Kaatsheuvel. Bij het horen van Kaatsheuvel denken de meeste mensen natuurlijk meteen aan De Efteling. Dit magische pretpark is slechts op vijf minuten met de auto van dit vakantiepark verwijderd. Ideaal als u een dagje, of misschien wel meerdere dagen, u wilt onderdompelen in de magie, sprookjes en spannende attracties. Ook op het vakantiepark zelf zijn er tal van faciliteiten. Geniet na van een dag vol met vakantiepret in het Grand Café op het vakantiepark onder het genot van een lekkere pannenkoek of steak. Al met al zijn alle ingrediënten voor een top vakantie binnen handbereik!

Dit chalet, geschikt voor zes personen, heeft een gezellige woonkamer met televisie en aangrenzend de eettafel. De compleet uitgeruste keuken is onder andere voorzien van vaatwasser, Nespresso apparaat en magnetron. Verder zijn er twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. De badkamer is voorzien van een douche met toilet. Buiten is de tuin met gemeubileerd terras. U kunt uw auto parkeren op de centrale parkeerplaats.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Houd er rekening mee dat het in dit vakantieverblijf niet mogelijk is om een campingbedje in de slaapkamer te plaatsen.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Het interieur / exterieur van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • Dit nieuwe vakantiepark is nog volop in ontwikkeling. Het vakantiepark doet er alles aan om eventuele overlast tot een minimum te beperken.
  • De accommodaties beschikken niet over een parkeerplaats. De auto’s kunnen geparkeerd worden op de gezamenlijke parkeerplaats.
  • Op vakantiepark Kaatsheuvel is enkel een verblijf met recreatieve doeleinden toegestaan. Zakelijke boekingen zijn niet toegestaan.

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 70 m²
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 5
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Kaatsheuvel, Noord-Brabant

Het eerste waar u aan denkt bij het horen van Kaatsheuvel is natuurlijk de Efteling. Maar er is veel meer te doen in de omgeving, zo ligt Kaatsheuvel naast Nationaal Park De Loonse en Drunese Duinen. Dit Nationale Park is een van de grootste zandstuifgebieden in West-Europa, maar u vindt er ook mooie bos- en heidelandschappen en het is bovendien uiterst geschikt om heerlijk te wandelen, fietsen en mountainbiken. Het Nationaal Park De Biesbosch is ook in de buurt, een waterrijk natuur- en recreatiegebied. Wilt u graag een dagje winkelen? Bezoek dan de gezellige Brabantse steden Tilburg of Den Bosch waar u bovendien kunt genieten van vele restaurants en cafés.

Afstanden
icon Meer8,2 km
icon Supermarkt2,5 km
icon Restaurant0,0 km
icon Dorp/stadcentrum3,5 km
icon Bos2,8 km
icon Recreatieplas4,1 km
icon Viswater2,9 km
icon Golfbaan3,9 km
icon Nationaal park12,6 km
icon Attractiepark2,4 km
icon Vliegveld40,3 km
icon Treinstation17,2 km
icon Bushalte0,8 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark Kaatsheuvel

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Midgetgolf
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,6
Gemiddelde cijfer

3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
juli 2025
8,0
nl
Piet Spannemaker
Mooi opgeknapt park en nette huisjes.
mei 2025
9,7
nl
Sandy van Meeteren
Was echt heerlijke vakantie!
december 2024
8,0
nl
Jakko van Gestel
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken