Prefer viewing the website in English? Change language en
Vakantiehuis Koudekerke
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE681 Huiscode: ZE681
2 personen 2 personen
1 huisdier 1 huisdier
1 slaapkamer 1 slaapkamer
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,7 Heerlijk
12 beoordelingen
ZE681
camera 18
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(12)

Knus appartement voor 2 personen in Koudekerke-Dishoek op slechts 400m van het strand.

Dit leuke tweepersoons appartement gelegen op de begane grond. met gratis WiFi is gelegen in Dishoek op slechts 400m afstand van de duinopgang en het strand. Het appartement is comfortabel ingericht met fjine bedden en heeft een eigen terras. Met het Noordzeestrand op loopafstand geniet u volop van de Zeeuwse stranden. Heerlijk zonnebaden gedurende de warme zomermaanden of voor het beoefenen van uw favoriete watersport. U ontdekt al het moois dat het Zeeuwse badplaatsje Koudekerke-Dishoek te bieden heeft vanuit dit gezellige tweepersoons appartement!

Het appartement is geschakeld maar heeft een eigen entree en privé zonterras. De keuken is van alle dagelijkse gemakken als een magnetron, koelkast, waterkoker en een filter koffiezetapparaat voorzien. De slaapkamer heeft twee éénpersoonsbedden en een badkamer ensuite met een douche, toilet en een wastafel. In het schuurtje tegenover de woning kunt u uw fietsen stallen en elektrische fietsen opladen. Er is gratis parkeergelegenheid bij de accommodatie voor één auto.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Op basis van beschikbaarheid kunt u een strandcabine huren voor EUR 15 per dag of EUR 100 per week.

Kenmerken

icon Appartement
icon Oppervlakte: 33 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 1
Slaapplaatsen 2
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Koudekerke, Zeeland

Met veel fiets- en wandelroutes naast de deur kunt u op verschillende manieren de prachtige omgeving van Koudekerke verkennen. U vindt er onder andere typische Walcherse dorpjes en mooie plattelandswegen. Vanuit Koudekerke loopt een drie kilometer lange Strandweg naar Dishoek en die is, vanwege haar ligging aan de voet van de duinen, een echte toeristentrekpleister. Dit is een groot contrast met het rustieke Koudekerke waar u de nodige ruimte en rust vindt, maar toch in de omgeving bent van vele toeristische activiteiten. Zo zijn typisch Walcherse plaatsjes Veere en Zoutelande zeker een bezoek waard. Wilt u een dagje lekker winkelen? Bezoek dan het gezellige Middelburg of Vlissingen.

Afstanden
icon Strand (aan zee)0,7 km
icon Meer6,3 km
icon Supermarkt1,4 km
icon Restaurant0,6 km
icon Dorp/stadcentrum1,4 km
icon Bos0,3 km
icon Recreatieplas19,2 km
icon Viswater18,5 km
icon Golfbaan8,0 km
icon Nationaal park24,2 km
icon Attractiepark10,3 km
icon Treinstation7,0 km
icon Bushalte1,0 km
icon Zee0,7 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen
icon Museum

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,7
Gemiddelde cijfer

6 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
nl september 2024
Anoniem
7,7
Prima huisje om een paar dagen te genieten van de rust en de omgeving als je nomaliter de randstad gewend bent.
be september 2024
Louis Pattyn
10
nl augustus 2024
A. Lenaerts
9,0
Op naar de volgende vakantie ,bii het strand duinen en bos omgeving ,top vakantie alleen heel erg onrustig kwa lopen,overall elektrice fietsen rijden heel hard ,in de bebouwde kom en op en af wegen voetpaaden ,heel erg ,word vrij weinig met gedaan ,fietser zijn niet anspreekbaar .
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 95.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken