Vakantiehuis Lochem
Huiscode: DG295 Huiscode: DG295
10 personen 10 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
5 slaapkamers 5 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 6,7 Goed
19 beoordelingen
DG295
camera 25
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(19)

Prachtig 10 persoons vakantiehuis op prachtig vakantiepark in de Achterhoek.

Dit mooie tienpersoons vakantiehuis staat op vakantiepark de Achterhoek in Lochem. Dit kindvriendelijke vakantiepark en de nabije omgeving bieden u een tal aan faciliteiten en activiteiten. Zo is er een binnenzwembad, een indoor speelparadijs, een recreatievijver en diverse grote en kleine speeltuinen. Vakantiepark De Achterhoek is dé vakantiebestemming wanneer het gaat om een vakantie met het hele gezin! Uw kinderen zullen zich hier geen moment vervelen. Dit prachtige park is gelegen aan de rand van Lochem, in de adembenemende omgeving van de Achterhoek. Maak de mooiste wandel- of fietstochten vanuit uw accommodatie op vakantiepark De Achterhoek!

Deze groepsaccommodatie is geschikt voor tien personen en heeft een modern ingerichte woonkamer met een eethoek en een zithoek met televisie. In de keuken vindt u onder andere een vaatwasser, koelkast, waterkoker en een filterkoffiezetapparaat. Verder zijn er vijf slaapkamers, waarvan één slaapkamer op de begane grond met en vier op de eerste verdieping. Alle slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoonsbedden. Zowel op de begane grond als op de eerste verdieping is een met een badmeubel, toilet en douchecabine. Buiten is er een tuin met gemeubileerd terras en is er parkeergelegenheid voor twee auto's.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Jongerengroepen (tot 25 jaar) zijn niet toegestaan.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Het interieur / exterieur van de vakantiehuizen kunnen onderling verschillen.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 140 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 2
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 5
Slaapplaatsen 10
Bedden 10
Sanitair
Toiletten 3
Douches 2

Locatie en omgeving

Lochem, Gelderland

Lochem ligt in hartje Achterhoek, deze streek staat bekend om z’n uitgestrekte bossen, eeuwenoude kastelen, boerderijen en gezellige stadjes zoals de Hanzesteden Zutphen en Deventer. De omgeving kent veel natuurgebieden met bossen, uitgestrekte heidevelden en vele beekjes. Door het typische coulisselandschap dat kenmerkend is voor deze streek kunt u eindeloos veel prachtige fiets- en wandeltochten maken. In Lochem vindt u verscheidene gezellige restaurants, terrassen en winkels. Ga voor een dagje uit naar Avonturenpark Hellendoorn, Familiepretpark Megapret, maak een wandeling door Lochem en bekijk Kasteel De Cloese of bezoek een van de vele andere kastelen in de buurt.

Afstanden
icon Meer0,1 km
icon Supermarkt3,0 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum3,5 km
icon Bos3,5 km
icon Recreatieplas0,1 km
icon Viswater18,3 km
icon Golfbaan35,0 km
icon Nationaal park31,4 km
icon Attractiepark35,0 km
icon Treinstation7,2 km
icon Bushalte1,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen

Vakantiepark De Achterhoek

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Midgetgolf
icon Sportveld
icon Recreatieplas
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

6,7
Gemiddelde cijfer

6 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
september 2025
6,0
nl
Annemieke Sprangers
Het huisje was vies, al het service was smerig en er lag nog kleding van de vorige huurders in de kast. Geen lekkere start van het weekend. Het service was zo smerig dat zelfs met de hand afwassen niet altijd werkte.
Dat we ergens anders gratis mochten zwemmen omdat het zwembad op het park dicht was, was wel fijn.
juni 2025
6,3
nl
Guido Gommers
Prachtige ligging. Leuke (openbare?) zwemvijver met strandje. Het huis is gedateerd. Keuken is verouderd. Volle koelkast sluit niet. Diverse afvoeren zijn wat verstopt (lopen heel langzaam door). Op zaterdag avond flink overlast gehad van feestende jongeren op het strandje. Er waren jongelui met rugzakjes die kleine plastic zakjes verkochten…….
mei 2025
8,0
nl
Kees Verhoog
Een heerlijk weekend met de familie gehad in een heerlijk huisje. Het huis leek vrij nieuw en netjes schoon.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken