Vakantiehuis Otterlo
Huiscode: DG682 Huiscode: DG682
5 personen 5 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,1 Heerlijk
12 beoordelingen
DG682
camera 33
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(12)

Houten chalet voor 5 personen in bosrijk gebied

Deze karakteristieke vijfpersoons houten chalet is prachtig gelegen in de bossen nabij Nationaal Park De Hoge Veluwe. Deze bestemming bied eindeloze mogelijkheden om de heerlijke natuur van dit unieke stukje Nederland te ervaren. Het Kröller-Müller Museum is nabijgelegen waar u een indrukwekkende collectie Van Gogh werken aantreft. De chalet is gelegen op een mooi en kindvriendelijk vakantiepark waar u een restaurant, animatie, indoor speelparadijs en een kinderboerderij zult vinden. Natuur en cultuur, ontspanning en gemak maken deze chalet tot een onvergetelijke vakantiebestemming!

Dit houten chalet voor vijf personen biedt bij binnenkomst een gezellige zithoek met televisie. Er is een open keuken met combimagnetron, waterkoker, koelkast met vriesvak en koffiecupapparaat. Er zijn twee slaapkamers waarvan één met een tweepersoonsbed en een tweede slaapkamer met drie bedden waarvan één hoogslaper. De badkamer beschikt over een douche en toilet. Er is een ruime tuin met tuinmeubilair en parkeergelegenheid voor één auto.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Houd er rekening mee dat het in dit vakantieverblijf niet mogelijk is om een campingbedje in de slaapkamer te plaatsen.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • Op vakantiepark de Wije Werelt beschikken alle accommodaties over een koffiecupapparaat waarvan de cups alleen bij de receptie of bij de ontbijtshop gekocht kunnen worden.

 

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 55 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 5
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Otterlo, Gelderland

Het gezellige esdorp Otterlo ligt midden in de natuur en beschikt over een van de drie ingangen naar Nationaal Park De Hoge Veluwe. Dit is een schitterend park met niet alleen prachtige natuur, maar u kunt er ook het Kröller-Müller Museum, Jachthuis Sint Hubertus en Museonder bezoeken. Voor natuurliefhebbers is er geen betere plek om op vakantie te gaan! Er zijn in de omgeving eindeloos veel prachtige fiets- en wandelroutes de u kunt maken. Geniet van akkers, weidevelden en paarse heidevelden en af en toe een kabbelend beekje. Wilt u graag een dagje winkelen? Bezoek Arnhem of Barneveld voor veel gezellige winkels, maar een lekker drankje op een terras of een ijsje kan ook gewoon in Otterlo zelf.

Afstanden
icon Meer2,8 km
icon Supermarkt2,0 km
icon Restaurant0,0 km
icon Dorp/stadcentrum2,0 km
icon Bos1,6 km
icon Recreatieplas2,8 km
icon Viswater18,0 km
icon Golfbaan11,4 km
icon Nationaal park3,0 km
icon Attractiepark25,9 km
icon Treinstation13,2 km
icon Bushalte0,7 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark De Wije Werelt

Parkvoorzieningen
icon Kinderboerderij
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,1
Gemiddelde cijfer

3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
9,7
de
Katharina Knoke
mei 2025
9,0
de
Angelika Potthoff
Erg leuk voor kinderen. Wij waren er met onze kleinkinderen (4 en 7 jaar), en de buitenruimte en binnenspeeltuin waren erg leuk. Het bos, dat direct naast het park begint, is ook erg leuk om te verkennen, zelfs met de fiets.
juni 2024
8,7
de
Angelika Potthoff
Wij waren er met onze kleinkinderen (3 en 6 jaar). Een echte aanrader. Prachtige fietstochten, een leuke speeltuin, een waterspeeltuin en als het regent, is er een leuke binnenspeeltuin.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken