Vakantiehuis Zoutelande
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE238 Huiscode: ZE238
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,2 Zeer goed
26 beoordelingen
ZE238
camera 23
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(26)

Prachtig gerenoveerd 4-persoons vakantiehuis in Zoutelande op 10 meter van het strand

In Zoutelande kunt u dit prachtige gerenoveerde vier persoons vakantiehuis huren. Het is geheel op de begane grond. U bevindt zich op slechts 50m van het centrum en direct bij de duinovergang naar het strand. U heeft hiermee alles binnen handbereik zoals strand, winkels en terrasjes, om er een fantastische vakantie van te maken. Bent u met meer als vier personen dan kunt u ook het ervoor gelegen zes persoons huis (ZE237) erbij boeken zodat u met 10 personen kunt komen.

De omgeving leent zich uitstekend voor ontspanning in de vorm van strandrecreatie, watersport, wandelen en fietsen. Aan de zeezijde ligt de wandelboulevard van Zoutelande die overgaat in een wandelpad over de duinen, langs Groot-Valkenisse en Dishoek naar Vlissingen. Het uitzicht over Walcheren en over zee, waar vele zeeschepen vlak langs de kust voorbijvaren, maakt deze wandeling tot een belevenis. Achter de wandelboulevard ligt de winkelstraat met diverse leuke winkels en gezellige terrasjes. Kom genieten van een heerlijke vakantie aan de Zeeuwse Riviera en huur dit leuke vakantiehuis in Zoutelande.

De woonkamer is voorzien van een eethoek en zithoek met televisie. Aangrenzend een open keuken die is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een fijn verblijf. Een vier-pits kookstel, oven, filter koffiezetapparaat, senseo, broodrooster, koel/vriescombinatie, vaatwasser, sinaasappelpers en een waterkoker.

Er zijn twee slaapkamers waarvan de eerste is uitgevoerd met twee één persoonsbedden en de andere met een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Verder is er centrale verwarming, gratis internet, kinderstoel en kinderbed. Alles is minimalistisch opgesteld, maar optimaal genieten direct aan het strand… Want zodra u de straat oversteekt, loopt u al de duinen op en bent u bij het strand/zee

Buiten heeft u een heerlijk terras met tuinmeubelen waar u beschut kunt zitten. De tuin is volledig omheind.

Bij uw verblijf ontvangt u een gratis parkeervergunning voor 1 auto, zodat u onderaan de duinen/tegenover het vakantiehuis of in het dorp gratis kunt parkeren.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Bungalow
icon Oppervlakte: 45 m²
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 2
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Zoutelande, Zeeland

Het bekende strand van het gezellige plaatsje Zoutelande bevindt zich in het zuiden van Walcheren en is tevens het enige strand in Nederland dat op het zuiden is gesitueerd. Zoutelande ligt midden tussen de verschillende natuurgebieden. Door deze prachtige natuurrijke omgeving kunt u verschillende fiets- en wandelroutes volgen. Het schiereiland Walcheren beschikt over meer dan 140 kilometer aan fietspaden. Bekijk de vuurtoren van Zoutelande, het Bunkermuseum in de duinen of de Deltawerken. Op zoek naar een leuke activiteit? Bezoek Deltapark Neeltje Jans of Miniatuurpark Mini Mundi voor een gegarandeerde topdag!

Afstanden
icon Strand (aan zee)0,0 km
icon Supermarkt0,1 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum0,1 km
icon Bos1,0 km
icon Viswater1,0 km
icon Golfbaan1,0 km
icon Attractiepark8,0 km
icon Treinstation8,0 km
icon Bushalte4,0 km
icon Zee1,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Squashen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,2
Gemiddelde cijfer

9 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
8,3
de
Frank Müller
september 2025
7,7
nl
Arry Ritmeester
augustus 2025
9,3
de
Hermann Totz
Het vakantieappartement is functioneel ingericht. Standaardvoorzieningen zijn natuurlijk niet luxueus. De prijs-kwaliteitverhouding is echter uitstekend! De keuken is prima. Een goede vaatwasser en een koelkast die ook koelt! De locatie is werkelijk fantastisch! Direct tegenover de ingang is een brede trap naar de dijk, met een fantastisch uitzicht over het strand en de Noordzee.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken