Vrijstaand vakantiehuis met 2 slaapkamers en zonnig terras dichtbij Domburg
Deze nieuwe vakantiewoning is gelegen in het rustige buitengebied van Aagtekerke, tussen Domburg en Oostkapelle. Het vrijstaande huis biedt ruimte aan vier personen en beschikt over twee slaapkamers op de eerste verdieping. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van moderne apparatuur, waaronder een combimagnetron en vaatwasser en er is een wasmachine aanwezig voor extra gemak.
De woning heeft een lichte en sfeervolle woonkamer met openslaande deuren naar de omheinde tuin, waar u op twee terrassen kunt genieten van de zon. De tuin is afsluitbaar en biedt privacy, ideaal voor gezinnen met kinderen. U kunt eenvoudig meerdere auto's parkeren op het erf, wat de toegankelijkheid vergroot.
In de directe omgeving vindt u diverse fietsmogelijkheden en pittoreske plaatsen zoals Middelburg en Veere, bekend om hun historische charme. De schone stranden van Walcheren liggen op slechts drie kilometer afstand, perfect voor een dagje uit aan zee. Of ontdek de natuur in de Mantelinge. Oer-oude bomen vormen een bosgebied onderaan de duinen. Een heerlijk gebied om te wandelen of door heen te fietsen. In Domburg is een jaarrond een bruisend centrum te vinden met boetiekjes, restaurants en strandpaviljoens.
Beschikbaarheid
Kenmerken
Indeling
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 180 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Wastafel
- Toilet
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Op het mooie Zeeuwse eiland Walcheren vindt u bijzondere natuur en schone stranden. Er zijn vele fietsmogelijkheden, pittoreske dorpjes, gezellige restaurants en naast de vele watersportactiviteiten zijn er ook genoeg indoor activiteiten. Middelburg, Serooskerke en Veere zijn zeker een bezoek waard, dit zijn prachtige typisch Walcherse plaatsen waar u volop kunt genieten van de oude huizen en karakteristieke boerderijen. Verdiep u in geschiedenis van de streek bij Deltapark Neeltje Jans. Leer er over de watersnoodramp van 1953 en de bouw van de Deltawerken. U kunt er ook genieten van het waterpark, rondvaarten en een heuse Oosterschelde Safari maken.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.