Vakantiehuis Biddinghuizen
Huiscode: FL037 Huiscode: FL037
12 personen 12 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 7,6 Goed
20 beoordelingen
FL037
camera 35
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(20)

Comfortabele vakantiehuis voor 12 personen op vakantiepark Zuiderzee in Biddinghuizen

Deze comfortabele twaalfpersoons villa gelegen aan het mooie Veluwemeer heeft alles voor een geslaagde vakantie aan het water. U kunt hier vissen, zwemmen of varen op het meer. Het vakantiepark waar deze villa onderdeel van is heeft vele faciliteiten om uw verblijf geweldig te maken. Er is een Beach Club, restaurant, overdekt zwembad, indoor speelparadijs, fietsverhuur en een supermarkt. Walibi Holland is ook nabijgelegen als u op zoek bent naar avontuur. Het Dolfinarium is ook prima te bereiken vanaf deze locatie. Fietsen kan vlakbij in de mooie bossen van de Veluwe. Een dagje shoppen in het nabijgelegen Zwolle is ook een aanrader. Op een steenworp afstand bevindt zich de oude Hanzestad Elburg die u ook zeker niet over moet slaan. Kortom, alles is aanwezig voor een onvergetelijke vakantie.

Op de begane grond zijn vijf slaapkamers waarvan vier met twee éénpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. Ook is er badkamer met een douche en wastafel. Er is een separaat toilet.

op de verdieping is een gezellig woonkamer met een zithoek, eethoek en een televisie. De open keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, combimagnetron en een koffiezetapparaat. Op deze verdieping is er nog één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. Er is een badkamer met een wastafel en douche. Daarnaast is er nog een separaat toilet.

Buiten is er een gemeubileerd terras en parkeergelegenheid voor één auto.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Jongerengroepen (tot 25 jaar) zijn niet toegestaan.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Exterieur en interieur kunnen per vakantiehuis verschillen.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Vakantiepark Zuiderzee is splinternieuw en op dit moment worden er nog chalets geplaatst. Doordat dit een vakantiepark in ontwikkeling is kunnen er nog werkzaamheden plaatsvinden.

Kenmerken

icon Villa
icon Oppervlakte: 160 m²

Indeling

Slaapkamers 6
Slaapplaatsen 12
Bedden 11
Sanitair
Toiletten 2
Douches 3

Locatie en omgeving

Biddinghuizen, Flevoland

Heerlijk wandelen of fietsen door de bossen van de Veluwe of de flora en fauna van de Oostvaardersplassen ontdekken? Het is allemaal mogelijk vanuit Biddinghuizen. Ook de nabijgelegen Hanzesteden Harderwijk, Elburg en Kampen zijn absoluut het bezoeken waard. Het pretpark Walibi Holland ligt ook vlakbij en garandeert absoluut een dag vol avontuur. Een dagje heerlijk shoppen kan in Almere en Zwolle, gevolgd door een borrel op een van de vele gezellige terrassen. Ben u een echte koopjesjager? Ga dan naar Batavia Stad Fashion Outlet. Een dagje volledig ontspannen in de wellness van de Zwaluwhoeve is ook zeker een aanrader. Kortom: er is hier genoeg te doen voor een veelzijdige en fijne vakantie.

Afstanden
icon Meer7,7 km
icon Supermarkt0,0 km
icon Restaurant0,0 km
icon Dorp/stadcentrum5,0 km
icon Bos1,4 km
icon Recreatieplas0,1 km
icon Viswater0,1 km
icon Golfbaan9,9 km
icon Nationaal park10,5 km
icon Attractiepark2,9 km
icon Treinstation11,7 km
icon Bushalte2,2 km
Activiteiten in de omgeving
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark Zuiderzee

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Sauna
icon Speeltuin
icon Midgetgolf
icon Sportveld
icon Recreatieplas
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad
icon Wellness voorzieningen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

7,6
Gemiddelde cijfer

14 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
8,0
de
Karin Quade-Matthes
We verbleven in het huis met negen personen, zes volwassenen en drie kinderen van 4 tot 7 jaar. Het was fijn dat het strand vlakbij was en dat we samen konden fietsen (er is een goed netwerk van fietspaden). Het huis is erg gehorig, wat erg lastig was in de herfst, toen we vaak met zoveel mensen binnen moesten blijven.
oktober 2025
5,3
nl
Anoniem
Er hing een vieze lucht in het huisje welke pas in de loop van dag twee wegtrok. Het zwembad was verouderd, maar minder erg dan andere recensies doen vermoeden. De regen kwam kwam echter wel door het zwembaddak. In de algemene ruimte bij de fun hal was ook lekkage. Geen park waar ik naar terug zal keren.
juli 2025
7,7
nl
Nathalie de Haaij
Het huisje was bij aankomst niet echt schoon en fris. Stofzuiger stinkt enorm als je die gebruikt. Het gebruik van een lekker aangenaam luchtje in het huis zou echt waardevol zijn. Het huis zelf is heel goed bevallen en de omgeving echt super. We hebben genoten!
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken