Comfortabele 6 pers. maisonnette met 3 slaapkamers en een balkon aan het Grevelingenmeer
Voor wie op zoek is naar een appartement met twee verdiepingen gelegen dichtbij de faciliteiten op een vakantiepark dan is dit een geschikte accommodatie voor u. Uw auto kunt u gemakkelijk parkeren op de centrale parkeerplaats. Het leefgedeelte bevindt zich op de verdieping en de slaapkamers en badkamer op de eerste etage. Zo kunnen de vroege vogels in rust genieten van een bakje koffie in de lichte woonkamer of op het gemeubileerde balkon dat u kunt betreden doormiddel van openslaande deuren. Zodat de uitslapers op het gemakje wakker kunnen worden.
Daarna kunt uw dag beginnen. Op het vakantiepark is er voor ieder wat wils. Er is onder andere een binnenzwembad, bowlingbaan, brasserie en snackbar. Bovendien bevindt zich op loopafstand een zwemstrandje aan het Grevelingenmeer. Het dorp Bruinisse ligt direct naast het park en beschikt over diverse restaurants, winkels en een supermarkt. Ideaal voor een uitstapje of een avondje uit eten. Kortom: alles is aanwezig voor een ontspannen verblijf met het hele gezelschap aan het water.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het park kan ter plaatse een borg van EUR 50 tot EUR 500 per persoon vragen, afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij uw reservering.
- Het interieur/exterieur van de accommodaties kunnen verschillen.
- In het laagseizoen en buiten de schoolvakanties zijn enkele of alle faciliteiten doordeweeks beperkt geopend.
Kenmerken
Indeling
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Stapelbed
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Wastafel
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Bruinisse wordt ook wel de Mosselstad genoemd en dat is met een reden! De plaatselijke mosselkwekers zijn goed voor een derde van de aanvoer van mosselen in Nederland. Wanneer u hier iets meer over wilt weten, zou u Brusea kunnen bezoeken waar het leven en werk van een mosselvisser wordt tentoongesteld. In de omgeving vindt u Zierikzee, de hoofdstad va Schouwen-Duiveland, met haar vele authentieke eigenschappen. In de buurt vindt u daarnaast het interessante Deltapark Neeltje Jans en Ouwerk, waar het Watersnoodmuseum is gevestigd. Gaat u liever een dagje naar het strand? Dan bent u in no time in Renesse, waar lange stranden, gezellige terrassen en een bruisend uitgaansleven goed vertegenwoordigd zijn.
Vakantiepark Aquadelta
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.