



Prachtig 6 persoons vakantiehuis met bubbelbad op Residence de Leuvert met buitenzwembad
Dit zespersoons vakantiehuis is voorzien van een bubbelbad in de tuin en een buitendouche. De woning is gelegen op Residence de Leuvert, dit is een gezellig vakantiepark in het Noord-Brabantse dorpje Cromvoirt. Dit leuke familiepark in het Noord-Brabantse dorpje Cromvoirt staat garant voor een hoop vakantieplezier voor jong en oud. Het vakantiepark ligt in de prachtige omgeving van Cromvoirt waar bossen, heidevelden en stuifduinen zich afwisselen. In Noord-Brabant is het echt bourgondisch genieten, eet bijvoorbeeld een heerlijke Bossche bol op één van de gezellige terrassen of drink een lekker Brabants biertje. In het prachtige gebied van Cromvoirt vindt u diverse natuurgebieden waar u heerlijk kunt genieten van de verschillende landschappen, de rust en de natuur.
De woonkamer met zit- en eethoek grenst aan de open keuken. De open keuken beschikt onder andere over een inductie kookplaat, een vaatwasser, een combimagnetron, een koel-vriescombinatie en een Nespresso koffiemachine. Er zijn drie slaapkamers aanwezig die ieder beschikken over twee eenpersoonsbedden. In de badkamer vindt u de douche, het toilet en de wastafel. Buiten heeft u uw eigen terras waar u heerlijk gebruik kunt maken van het bubbelbad. Ook heeft u bij de woning parkeergelegenheid voor één auto.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Als u een cottage met hottub heeft geboekt, duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub is opgewarmd. De hottubs zijn elektrisch.
- Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
- In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
- Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.
Kenmerken
Indeling
- Bed: Stapelbed
- Bed: Stapelbed
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Cromvoirt ligt naast Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, een gebied vol bos, heide en vooral veel zand. Het is een van de grootste stuifzandgebieden van West-Europa. U kunt er prachtig fietsen, wandelen of mountainbiken. Bekijk naast de schitterende natuur de gezellige steden Den Bosch of Tilburg. Waar u heerlijk kunt shoppen, een prachtige wandeling kunt maken door het centrum of kunt genieten op een van de vele terrassen. Wilt u zich verdiepen in de ingrijpende historie van de omgeving? Bezoek Oertijdmuseum Boxtel en voor recentere geschiedenis Nationaal Monument Kamp Vught. Als u juist een dagje pret en avontuur zoekt, bent u bij de Efteling in Kaatsheuvel op de juiste plek.
Résidence De Leuvert
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
2 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Paar kleine aandachtspuntjes;
Jammer dat de jacuzi koud was bij aankomst.
Er was geen dweil om de grond droog te maken als je binnen kwam vanuit de jacuzi.
Tappunten
Vriendelijk personeel alles aanwezig in huisje lekkere bedden, mooi aangelegde park.
Kom zeker nog eens terug
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.