Duurzaam 6-persoons vakantiehuis met sauna, bubbelbad en veranda in Sallands landschap
U verblijft in een duurzame, houten vakantiewoning op een royale kavel met vrij uitzicht over het open Sallandse landschap. De landelijke ligging en de ruime opzet zorgen voor een gevoel van rust en vrijheid, met volop privacy rondom de woning. Op de veranda met terrasmeubilair geniet u van het buitenleven, met uitzicht op groen en een fraaie zonsondergang aan het einde van de dag.
Binnen is de woning comfortabel en compleet ingericht. Dankzij de hoge isolatiewaarde blijft het binnenklimaat aangenaam, ongeacht het seizoen. De sfeervolle doorkijkhaard en vloerverwarming zorgen voor extra comfort. In de luxe badkamer vindt u een bubbelbad, regendouche en vloerverwarming. Ook beschikt de woning over een infrarood sauna. De keuken is volledig uitgerust en praktisch ingericht. Snelle glasvezel wifi, Smart TV, wasmachine en droger zijn aanwezig.
De woning is geschikt voor gezelschappen tot zes personen en ook een hond kan meekomen dankzij het verstelbare hek rondom de kavel. Op loopafstand ligt het Zandstuve Bos met wandel- en fietspaden. Natuurgebieden zoals de Regge en Lemelerberg liggen in de nabije omgeving. Den Ham en plaatsen als Ommen en Hellendoorn bieden winkels, horeca en diverse uitjes.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het interieur kan per woning iets verschillen.
Kenmerken
Indeling
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 180 x 200
- Dekbed(den): Tweepersoons
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 180 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 180 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Wastafel
- Whirlpool
- Föhn
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
In de prachtige omgeving van Den Ham is het puur genieten van rust, ruimte en natuur. Het Zandstuvebos kent mooie wandel- en fietsroutes, maar natuurliefhebbers kunnen hun hart ook ophalen in de plaatsen en natuurgebieden Eerde, Junne, de Engbertsdijksvenen, de Regge, Hancate en Lemelerberg. Voor een dagje winkelen kunt u terecht in Ommen, Almelo en Zwolle, waar u een groot aanbod aan winkels en gezellige restaurants vindt. Heeft u zin om een dag helemaal tot rust te komen? Bezoek dan Sauna Beautycenter Nijverdal. Voor een dagje op pad met de kinderen is Attractiepark Slagharen een aanrader, op een klein half uurtje rijden. Is het een regenachtige dag? Breng dan een bezoek aan Binnenspeeltuin Ballorig.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.