Vakantiehuis Domburg
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1701 Huiscode: ZE1701
3 personen 3 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,7 Voortreffelijk
3 beoordelingen
Vakantiehuis Domburg
camera 30
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (3)

Sfeervolle 2-3 persoonswoning met zonnig terras, aan rand Domburg

Rustig gelegen in de sfeervolle badplaats ligt deze ruime 3-persoonswoning. Op loopafstand van het gezellige centrum met vele restaurants en boutiques. Hier is het een jaarrond genieten van heerlijk eten, een kop koffie op het terras of een genieten in de wijnbar. Het strand is een fijne plek in elk jaargetijde. Om te surfen en zonnen in de zomermaanden of om te genieten van lange wandelingen langs de vloedlijn. Vanaf Domburg is een bosrijk gebied onderaan de duinen gelegen, de Mantelinge. Hier is het heerlijk wandelen in oude statige lanen behorend bij landgoederen uit vervlogen tijden. Een wandel- en fietsnetwerk verbindt de mooiste routes, waardoor u geniet van mooie natuur en dorpjes in de omgeving. Grotere steden als Middelburg en Vlissingen liggen op 15 kilometer afstand. Hier is een groot aanbod van musea, cultuur, winkels en terrassen te vinden.

De woning betreedt u via de voordeur of het terras. De ruime woonkamer met bank en fauteuils bieden ruimte. De open keuken is compleet voorzien van alle gemak, zoals vaatwasser, combimagnetron, koelkast met vriesbak, koffiefilterapparaat. De badkamer is uitgerust met toilet, wastafel met ruim meubel voor het opbergen van toiletspullen en een inloopdouche. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers met comfortabele boxspringbedden, nachtkastjes en voldoende opbergruimte voor kleding.

De keuken grenst aan het terras, Door de openslaande deuren geniet u hier vanaf het middaguur al van het zonnetje. Een zonnescherm is aanwezig om beschut te genieten op het tuinmeubilair. Er is een berging aanwezig voor het stallen van fietsen. Een bolderkar en bbq kunt u gebruiken.

Voor de woning is plaats om 1 auto te parkeren.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • In deze woning zijn kinderen en baby's niet toegestaan.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 70 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 3
Bedden 2
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Domburg, Zeeland
Domburg is een gezellig stranddorp met verschillende restaurants, strandpaviljoenen en terrassen. Daarnaast staat het bekend om haar schone stranden en heeft het alle voorzieningen die u nodig heeft voor een heerlijke strandvakantie. Naast zwemmen, wandelen, fietsen, suppen, surfen en vliegeren zijn er nog veel meer dingen te doen in de omgeving. Bezoek bijvoorbeeld Museum Marie Tak van Poortvliet, Kasteel Westhove of Deltapark Neeltje Jans voor leuke uitstapjes. Plaatsjes als Veere en Zoutelande zijn zeker een bezoek waard, prachtige Walcherse plaatsen waar u volop kunt genieten van de oude huizen en karakteristieke boerderijen. Wilt u een dagje winkelen? Ga dan naar het gezellige Middelburg of Vlissingen.
Afstanden
icon Strand (aan zee)0,7 km
icon Supermarkt0,3 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum0,3 km
icon Bos1,0 km
icon Golfbaan1,0 km
icon Attractiepark18,0 km
icon Treinstation18,0 km
icon Bushalte0,3 km
icon Zee0,7 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Museum

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,7
Gemiddelde cijfer

3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2026
9,7
nl
Jeanne Smits
We hebben genoten van ons verblijf en de vakantie. Het enige lastige was dat we boven sliepen en de badkamer met toilet beneden was. Dat mocht het plezier miet drukken.
september 2026
10
de
Claudia Lehrig
We waren zeer tevreden. We zouden graag op elk moment terugkomen.
Reactie van Heerlijke Huisjes:
Wat heerlijk om te lezen dat u zo tevreden was! We hopen u in de toekomst zeker nog eens te mogen verwelkomen.
september 2026
9,3
de
Helmut Dreesbach
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 153.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes