Mooi 6 persoons vakantiehuis nabij het mooie stadje Durbuy.
Dit mooie zespersoons appartement ligt op Residence Durbuy en biedt u al het nodige wat u wenst tijdens uw vakantie. Bent u er een dagje op uit geweest? Dan is het hier heerlijk thuiskomen. Op slechts drie km van dit vakantiepark vindt u de kleinste stad ter wereld: Durbuy. Een zeer mooie stad om zeker een keertje te bezoeken. Ook de omgeving van dit vakantiepark is adembenemend mooi en leent zich uitstekend voor diverse buitenactiviteiten zoals paardrijden, kanoën en moutainbiken.
Dit appartement voor zes personen is gelegen op de eerste etage en is geheel gelijkvloers. De woonkamer biedt u een eet- en zithoek met TV en een comfortabele tweepersoons slaapbank. De keuken is onder andere voorzien van kookgelegenheid, een combi-magnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, filterkoffiezetapparaat, Nespresso en een waterkoker. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche, ligbad, wastafel en toilet. Ieder appartement beschikt over zijn privé tuinmeubilair die kan gebruikt worden in de gezamenlijke tuin.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Van dit type zijn vakantiehuizen waar huisdieren in zijn toegestaan en die huisdiervrij zijn. Kunt u in het boekingsproces bij uw reisgezelschap geen huisdieren opgeven? Dan is er helaas geen vakantiehuis vrij waar huisdieren in zijn toegestaan.
- Wanneer u boekt met een jongerengroep tot 30 jaar, dan wordt er een dubbele waarborgsom gehanteerd.
- De energiekosten worden na vertrek berekend op basis van het daadwerkelijke verbruik.
- Het overdekte zwembad betreft een gemeentelijk zwembad waarvoor entree wordt gevraagd. Het dragen van een badmuts is hier verplicht. Shorts en bermuda's zijn niet toegestaan. De openingstijden van het zwembad zijn wisselend.
- Let op: niet iedere woning op dit vakantiepark beschikt over een eigen tuin/balkon.
- Houdt u er rekening mee dat de toilet- en badkamer deur(en) niet afgesloten kunnen worden.
Kenmerken
Indeling
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Bed: Tweepersoons
- Dekbed(den): Tweepersoons
Locatie en omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Beoordelingen
1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden
Het flessenvak in de deur van de koelkast lag op de grond bij aankomst, het was kapot en met tape provisorisch bevestigd.
De douche werd tijdens het douchen af en toe koud. Er was een deksel van een ketel, maar geen ketel.
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.