Vakantiehuis Ede
Huiscode: DG1221 Huiscode: DG1221
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,3 Heerlijk
12 beoordelingen
DG1221
camera 28
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(12)

Leuk 4 persoons chalet in de bossen

Dit leuke vierpersoons chalet ligt op Bospark Ede: de perfecte plek om er even tussenuit te gaan. Met verschillende faciliteiten zoals een verwarmd buitenzwembad, een BBQ service, speeltuinen en de mogelijkheid om uw viervoeter mee te nemen, komt een heerlijke vakantie op dit park helemaal goed! De Veluwe bezoeken? Met 20 minuten staat u midden in de natuur. Neemt u de kinderen mee, ga dan gezellig op pad naar Burgers Zoo, Walibi of het Kröller-Müller museum. Met een vakantie in dit huisje vermaakt jong én oud zich. Dus, wanneer komt u?

In dit chalet is een gezellige sfeer te voelen. De woonkamer bestaat uit een zithoek met televisie. In de open keuken kunt u gebruik maken van een combimagnetron, koel-vriescombinatie, 4-pits gasstel en een Douwe Egberts koffiezetapparaat (koffiecups). Er zijn in totaal twee slaapkamers met vier eenpersoonsbedden. In de badkamer is een douche, toilet en een wastafel aanwezig. Buiten kunt u gebruik maken van een tuinset en is er ruimte om een auto te parkeren. Ook heeft u toegang tot een gratis WiFi-netwerk.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Als u een vakantiehuis met hottub heeft geboekt duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub warm is. De hottubs zijn elektrisch. 
  • Het interieur/exterieur van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.

Kenmerken

icon Chalet
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Ede, Gelderland

Ede ligt naast Het Nationale Park De Hoge Veluwe en is omringd door natuurschoon. Kiest u voor een ontspannen fietstocht of voor een fijne wandeltocht door het bos mét een pauze bij het Kröller-Müller Museum? Leuk! Ook de pittoreske plaatsjes in de omgeving liegen er niet om: cultuur snuiven in de stad of een lekker terrasje pakken in Veenendaal, er is genoeg te zien. Aan mogelijkheden voor een dagje uit ontbreekt het hier ook aan niets. Neem het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem, het survivalpark in Ede of Attractiepark Koningin Julianatoren in Apeldoorn. Wilt u een heerlijk dagje winkelen? Dan is er in Ede een ruim aanbod aan leuke winkels. U kunt ook naar het nabijgelegen Wageningen of Arnhem gaan.

Afstanden
icon Meer11,2 km
icon Supermarkt5,0 km
icon Restaurant2,0 km
icon Dorp/stadcentrum5,0 km
icon Bos0,1 km
icon Recreatieplas31,0 km
icon Viswater31,0 km
icon Golfbaan5,7 km
icon Nationaal park14,5 km
icon Treinstation3,4 km
icon Bushalte3,6 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Squashen
icon Padellen
icon Museum

Bospark Ede

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Wasserette
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Fietsverhuur
icon Snackbar

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,3
Gemiddelde cijfer

6 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
7,7
de
Sabrina Stein
april 2025
9,0
nl
J.W. Hoogstraten
mei 2025
9,3
nl
George Schilperoort
wij hebben wel om iedere keer het park uit te komen de plattegrond nodig gehad. Weinig plaatjes met uitgang er op.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken