Vakantiehuis Ede
op Bospark Ede
Huiscode: DG2252 Huiscode: DG2252
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
Vakantiehuis Ede
camera 28
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark

Ruim chalet voor 6 personen met hottub op bospark in Ede op de Veluwe

Dit vakantiehuis in Ede biedt een ideale uitvalsbasis voor een ontspannen verblijf op de Veluwe. Gelegen op een vakantiepark, geniet u hier van rust en privacy in een natuurlijke omgeving. Het chalet is volledig op de begane grond en toegankelijk, perfect voor gezinnen en ouderen. Binnen vindt u een ruime woonkamer met televisie, waar u samen kunt ontspannen na een dag in de buitenlucht. De drie slaapkamers zijn comfortabel ingericht, met een mix van eenpersoonsbedden en een stapelbed, wat zorgt voor voldoende slaapgelegenheid voor iedereen. Een van de unieke kenmerken van deze woning is de hottub, waar u heerlijk kunt relaxen en genieten van de frisse lucht. Buiten beschikt u over een tuin met terras en tuinmeubilair, ideaal voor een gezellige maaltijd in de open lucht. De privé parkeerplaats maken het gemakkelijk om uw voertuig te parkeren.

Het vakantiepark zelf biedt talloze faciliteiten zoals een buitenzwembad, speeltuin en sportveld, waardoor er voor jong en oud genoeg te beleven is. De omgeving rondom Ede is perfect voor wandel- en fietstochten. Bezoek het nabijgelegen Nationale Park De Hoge Veluwe of ontdek de pittoreske dorpjes in de regio. Met een aanbod van leuke winkels en restaurants in de buurt, is dit vakantiehuis de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Als u een vakantiehuis met hottub heeft geboekt duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub warm is. De hottubs zijn elektrisch. 
  • Het interieur/exterieur van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.

Kenmerken

icon Chalet
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Hottub
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 5
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Ede, Gelderland
Ede ligt naast Het Nationale Park De Hoge Veluwe en is omringd door natuurschoon. Kiest u voor een ontspannen fietstocht of voor een fijne wandeltocht door het bos mét een pauze bij het Kröller-Müller Museum? Leuk! Ook de pittoreske plaatsjes in de omgeving liegen er niet om: cultuur snuiven in de stad of een lekker terrasje pakken in Veenendaal, er is genoeg te zien. Aan mogelijkheden voor een dagje uit ontbreekt het hier ook aan niets. Neem het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem, het survivalpark in Ede of Attractiepark Koningin Julianatoren in Apeldoorn. Wilt u een heerlijk dagje winkelen? Dan is er in Ede een ruim aanbod aan leuke winkels. U kunt ook naar het nabijgelegen Wageningen of Arnhem gaan.

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 153.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes