Vakantiehuis Havelte
niet op een vakantiepark
Huiscode: DG337C Huiscode: DG337C
18 personen 18 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,5 Heerlijk
38 beoordelingen
DG337C
camera 39
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(38)

Mooie 18 persoons groepsaccommodatie met een prachtig natuur, in Havelte

Fantastische, rietgedekte groepsaccommodatie voor 18 personen gelegen op het erf van de eigenaar met meerdere accommodaties. Aan de rand van Havelte gelegen, met enerzijds de bossen en anderzijds de weidse uitzichten over glooiende eslanden, stap je in een andere wereld. Havelte kent een gemoedelijke sfeer die kenmerkend is voor dorpen in Havelte. Vergeet niet om een bezoekje te brengen aan de hunebedden en de schaapskudde van Havelte.

Deze groepsaccommodatie bestaat uit een hoofdgebouw en twee huisjes. Het hoofdgebouw beschikt over een sfeervolle, lichte woonkamer en leefkeuken. In de woonkamer zijn een gezellige zithoek met televisie en twee lange tafels met voldoende stoelen. De keuken beschikt onder andere over een grote koelkast en vrieskast, filter koffiezetapparaat, zespits gasfornuis met dubbele oven en een vaatwasser. Op de eerste verdieping zijn tien slaapplaatsen verdeeld over twee slaapruimtes. Er zijn twee badkamers, één met douche en één met ligbad en een apart toilet. De twee huisjes beschikken beiden over een eigen woonkamer met open keuken en een badkamer. Daarnaast hebben beide huisjes op de verdieping twee slaapkamers. Deze slaapkamers zijn het meest geschikt voor twee volwassenen en twee kinderen. Op de deel is een tafeltennistafel en buiten is voldoende ruimte om lekker te zitten of activiteiten te ondernemen.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • In deze accommodatie zijn jongerengroepen slechts met verantwoordelijke meerderjarige begeleiding toegestaan.
  • Deze locatie is niet geschikt voor studentenfeesten, vrijgezellenfeesten of drinkfeesten. Let er op dat het vanaf 23:00 uur stil moet zijn, dit iv.m. de omgeving en andere gasten op het terrein.
  • Studentenverenigingen, jongerengroepen (tot 25 jaar), basisschoolgroepen, vriendengroepen (tot 30 jaar) en zorggroepen zijn niet toegestaan.

Kenmerken

icon Oppervlakte: 300 m²
icon Wasmachine
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 6
Slaapplaatsen 18
Sanitair
Toiletten 4
Douches 4
Baden 1

Locatie en omgeving

Havelte, Drenthe

Het Drentse plaatsje Havelte is gelegen in de bossen. Er zijn eindeloos veel mogelijkheden voor fiets- en wandeltochten. Ook het prachtige Nationaal Park Dwingelderveld is in de buurt: een nationaal park vol interessante flora en fauna gelegen in een prachtige omgeving. Wilt u zich verdiepen in de boeiende geschiedenis van de streek? Breng dan een bezoek aan het Herinneringscentrum Kamp Westerbork, Museumdorp Orvelte of aan een van de vele hunebedden in de omgeving. Bezoek Duinen Zathe in Appelscha, ga in de zomer zwemmen in de voormalige zandafgraving het Blauwe Meer of huur een bootje in Giethoorn. Havelte is de ideale plek om tot rust te komen zonder dat u zich hoeft te vervelen.

Afstanden
icon Meer10,0 km
icon Supermarkt0,4 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum0,4 km
icon Bos0,1 km
icon Recreatieplas9,8 km
icon Viswater7,2 km
icon Golfbaan1,0 km
icon Nationaal park13,5 km
icon Treinstation11,0 km
icon Bushalte0,4 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen
icon Museum

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,5
Gemiddelde cijfer

18 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
9,0
nl
Cora Goudswaard
Heerlijk weekend met mijn familie Werden hartelijk ontvangen. Ruimte is geweldig met grote tafels en genoeg stoelen.
Zaterdag spelletjes avond was leuk met uitleg en alles klaar gezet in de speelschuur. €50 is wat prijzig! Paar puntjes van aandacht. Grotere koelkast zou fijn zijn Koekenpannen bakken allemaal aan Trekker met stok in douche.
oktober 2025
9,0
nl
Rene Alfring
september 2025
9,7
nl
Jan Slomp
mooie omgeving en heerlijk weer !
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken