Vakantiehuis Heerhugowaard
niet op een vakantiepark
Huiscode: NH550 Huiscode: NH550
2 personen 2 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
1 slaapkamer 1 slaapkamer
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,7 Heerlijk
2 beoordelingen
Vakantiehuis Heerhugowaard
camera 18
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (2)

Sfeervol 2-persoons vakantiehuis op een boerderij in Heerhugowaard

Voor wie op zoek is naar rust, natuur en een vleugje boerderijbeleving, is dit houten cottage-appartement voor twee personen in de buurt van Heerhugowaard een uitstekende keuze. Het vakantiehuis ligt op een boerderij, waardoor u kan genieten tussen grazende geiten en paarden, met kippen en katten die regelmatig de gezelligheid opzoeken. Het vakantiehuis is knus en sfeervol ingericht. Via openslaande deuren komt u terecht op het terras met uitzicht op uitgestrekte weilanden.

Heerhugowaard ligt nabij en biedt diverse voorzieningen. In de directe omgeving bevinden zich ook de steden Alkmaar, met de bekende kaasmarkt, Hoorn en Schagen, waar u terecht kan voor sfeervolle winkelcentra en een breed aanbod aan restaurants. Ook het strand is binnen bereik, op slechts drieëntwintig kilometer afstand. Kortom, genoeg te ontdekken in de omgeving.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Bij de eerste overnachting is het ontbijt inbegrepen. Wilt u voor extra nachten ook ontbijt, dan kunt u dit ter plaatse bijboeken
  • In deze woning zijn kinderen en baby's niet toegestaan.

Kenmerken

icon Tiny House
icon Oppervlakte: 21 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 1
Slaapplaatsen 2
Bedden 1
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Heerhugowaard, Noord-Holland
Of u nu op zoek bent naar cultuur, natuur of vermaak voor het hele gezin: Heerhugowaard biedt volop afwisseling. In het Park van Lunan kunt u recreëren en van het groen genieten. Dit 180 hectare grote bos heeft een strandje, water en grasvelden. Ideaal om te wandelen, fietsen en te picknicken. Houdt u van shoppen? Dan kunt u uw hart opahelen in Middenwaard, het grootste overdekte winkelcentrum van Noord-Holland. Cultuurliefhebbers kunnen een uitstapje maken naar het Museum BroekerVeiling in Broek op Langedijk. Hier kunt u van alles te weten komen over de oudste doorvaarveiling ter wereld.
Afstanden
icon Strand (aan zee)20,0 km
icon Meer10,0 km
icon Supermarkt4,0 km
icon Restaurant2,0 km
icon Dorp/stadcentrum7,0 km
icon Bos20,0 km
icon Recreatieplas2,0 km
icon Treinstation7,0 km
icon Zee20,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen
icon Padellen
icon Museum
icon Varen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,7
Gemiddelde cijfer

2 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
juli 2026
8,0
nl
Roelof Otten
mooie omgeving om te fietsen en dichtbij het strand ,leuk ingericht huisje met dieren

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes