Vakantiehuis Hengelo-Gld
Huiscode: DG448 Huiscode: DG448
8 personen 8 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
4 slaapkamers 4 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,4 Heerlijk
20 beoordelingen
DG448
camera 35
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(20)

Prachtig vakantiehuis voor 8 personen in Varssel, vlakbij Hengelo Gelderland.

Prachtig vakantieverblijf voor acht personen in Varssel vlakbij Hengelo. Voor een familie of vriendenvakantie is dit vakantiehuis uitermate geschikt! De woning beschikt over een ruime tuin met groot grasveld en aan twee kanten bos. Vanuit de woning loopt u zo het bos in! Wat wilt u nog meer? De natuur bevindt zich rondom uw vakantiehuis. Sta niet gek te kijken wanneer er plotseling een ree of een eekhoorn in je tuin tevoorschijn komt.

Op de begane grond van dit vakantiehuis is een ruime woonkamer met houtkachel. De open keuken is voorzien van alle nodige faciliteiten, zoals een oven, filter koffiezetapparaat, magnetron, vaatwasser en een keur aan keukenhulpjes, ruim serviesgoed en glazen. In de bijkeuken treft u een wasmachine en een wasdroger. Op de begane grond zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. Er is een badkamer ensuite met douche, twee wastafels en een toilet. Tevens is er nog een tweede separaat toilet. Op de eerste verdieping zijn nog twee slaapkamers, met twee eenpersoonsbedden. Op de eerste verdieping vindt u ook een tweede badkamer met ligbad, douche en toilet.

De woonkamer heeft openslaande tuindeuren naar het terras welke voorzien is van een tuinset en twee loungebedden. Het vakantiehuis beschikt over een zeer ruime tuin met grasveld met veel privacy. Het wild kan zomaar langslopen bij deze prachtige boerderij. In de tuin vindt u een vuurplaats met barbecuerooster waar een buitenvuur gestookt mag worden. Ideaal voor gezellige kampvuuravonden met geroosterde broodjes en marshmallows!

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Sportverenigingen, studentenverenigingen, jongerengroepen (tot 25 jaar) en basisschoolgroepen zijn niet toegestaan.

Kenmerken

icon Vakantieboerderij
icon Oppervlakte: 145 m²
icon Houtkachel
icon Wasmachine
icon Filter koffiezetapparaat
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 4
Slaapplaatsen 8
Bedden 8
Sanitair
Toiletten 3
Douches 2

Locatie en omgeving

Hengelo-Gld, Gelderland

Het Gelderse Hengelo ligt in de Achterhoek: een streek met bossen, landgoederen, kastelen, kleine rivieren, pittoreske dorpjes en fraaie historische stadjes. De prachtige natuur leent zich perfect om lekker te gaan fietsen of wandelen. Hengelo heeft alle voorzieningen die u nodig heeft en voor een heerlijk dagje winkelen, maar u bent binnen een oogwenk ook in Zutphen of Doetinchem. Verder biedt de regio vele mogelijkheden voor uitstapjes, zoals het bezoeken van karakteristieke dorpjes, winkels, musea, zwembaden, attractieparken in de buurt. Bezoek bijvoorbeeld Julianatoren Apeldoorn of ga een dagje naar Paleis Het Loo en maak er een vorstelijk dagje uit van!

Afstanden
icon Meer2,1 km
icon Supermarkt5,5 km
icon Restaurant5,0 km
icon Dorp/stadcentrum4,0 km
icon Bos1,5 km
icon Recreatieplas13,2 km
icon Viswater0,9 km
icon Golfbaan2,1 km
icon Nationaal park33,4 km
icon Attractiepark47,0 km
icon Treinstation5,0 km
icon Bushalte4,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen

Landgoed Zelle

Parkvoorzieningen
icon Fietsverhuur
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,4
Gemiddelde cijfer

4 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
mei 2025
6,3
nl
Ria de Wit
Leuk huis op een prachtige plek, maar de schoonmaak was onder de maat. Vieze wc's bij aankomst, vieze borden en bestek in de kasten en stof dat er al maandenlang ligt. Een goede onderhoudsbeurt van dit huis is geen overbodige luxe.
Reactie van de eigenaar:
Dank voor uw reactie, ik heb het opgenomen met onze vaste schoonmaaksters. Zij hebben extra werk verricht om het allemaal weer dik in orde te krijgen. Onze excuses dat het bij u onder de maat was.
november 2024
10
nl
Ageeth Schoorl
Het huis is heel fijn en gezellig, biedt veel privacy en staat in een prachtige omgeving. We hebben erg genoten! Een paar kleine kritische opmerkingen; er zijn voor 8 personen te weinig wijnglazen en er is geen broodmes aanwezig, de overige messen zouden een slijpbeurt kunnen gebruiken. Extra hoofdkussens zou ook fijn zijn.
oktober 2024
10
nl
Dirk Wierenga
Mooi ruim huis op een mooie plek.
Reactie van de eigenaar:
Dank voor uw prachtige recensie. Wellicht tot een volgende keer!
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 127.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken