Ruim chalet aan het water voor 6 personen op een vakantiepark in Kaatsheuvel
In dit ruime en gelijkvloerse chalet aan het water voor zes personen geniet u van een lichte woonruimte dankzij de hoge ramen en de fijne verbinding met buiten. De gezellige zithoek, eethoek en complete open keuken vormen een prettig leefhart voor gezinnen of stellen die comfort waarderen. Met drie slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden, biedt de woning volop ruimte. Vanuit de woonkamer stapt u zo het terras aan het water op, waar u in alle rust kunt ontspannen in de groene omgeving. Uw auto parkeert u op de centrale parkeerplaats.
Vanaf het vakantiepark in Kaatsheuvel ligt de Efteling op korte afstand. Ook de Loonse en Drunense Duinen nodigen uit tot mooie wandelingen en fietstochten. Een bezoek aan de steden 's-Hertogenbosch en Breda is ook de moeite waard!
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
- Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
- Het interieur / exterieur van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.
- Dit nieuwe vakantiepark is nog volop in ontwikkeling. Het vakantiepark doet er alles aan om eventuele overlast tot een minimum te beperken.
- De accommodaties beschikken niet over een parkeerplaats. De auto’s kunnen geparkeerd worden op de gezamenlijke parkeerplaats.
- Op vakantiepark Kaatsheuvel is enkel een verblijf met recreatieve doeleinden toegestaan. Zakelijke boekingen zijn niet toegestaan.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Het eerste waar u aan denkt bij het horen van Kaatsheuvel is natuurlijk de Efteling. Maar er is veel meer te doen in de omgeving, zo ligt Kaatsheuvel naast Nationaal Park De Loonse en Drunese Duinen. Dit Nationale Park is een van de grootste zandstuifgebieden in West-Europa, maar u vindt er ook mooie bos- en heidelandschappen en het is bovendien uiterst geschikt om heerlijk te wandelen, fietsen en mountainbiken. Het Nationaal Park De Biesbosch is ook in de buurt, een waterrijk natuur- en recreatiegebied. Wilt u graag een dagje winkelen? Bezoek dan de gezellige Brabantse steden Tilburg of Den Bosch waar u bovendien kunt genieten van vele restaurants en cafés.
Vakantiepark Kaatsheuvel
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.