Slapen op het strand in dit mooie 4 persoons strandhuisje
Over vakantiehuis ZE967
Dit prachtige en knusse vierpersoons Strandhuisje op het Dishoekse strand is een unieke ervaring. Een waanzinning en onbetaalbaar uitzicht, zonsopgang en zonsondergang vanaf je veranda, daarbij van alle gemakken voorzien. Kan je vakantie nog stuk? Voor de duinen van het grootste Zuidstrand van Nederland, ligt dit nieuwe Strandhuisje. Wil je eens iets anders? Dit is jouw kans!
Indeling
De woonkamer met openslaande deuren geeft toegang tot het terras, wat is omheind en afgesloten. Achterin is een slaapvertrek met een tweepersoonsbed. Samen met een kledingkast, is er ook een wastafel. De keuken is uitgerust met onder andere een driepits kookstel, een klein oventje, koelkast en een nespressomachine.. De slaapzolder heeft twee eenpersoonsbedden welke geschikt zijn voor kinderen. De badkamer heeft een douche en een toilet. Je tuin is het strand.
Beschikbaarheid en prijzen
Bijkomende kosten
Bijzonderheden
- Bedlinnen neem je zelf mee.
- Parkeren is op de algemen en betaalde parkeerplaats bij het strand.
Faciliteiten
Locatie en omgeving: Koudekerke-Dishoek, Zeeland
Nabij Koudekerke ligt midden in het prachtige duinlandschap, het toeristische kustdorpje Dishoek. Met het strand gelegen op het zuiden, kunt u hier optimaal genieten van de zon! Daarnaast zijn ook de strandpaviljoens het hele jaar open. Met vele fiets- en wandelroutes naast de deur kunt u op verschillende manieren de prachtige omgeving, met haar typische Walcherse dorpjes en mooie plattelandswegen verkennen. Plaatsen als Veere en Zoutelande zijn zeker een bezoek waard, u kunt er genieten van de oude huizen, karakteristieke boerderijen en vele terrasjes. Wilt u een dagje winkelen? Bezoek dan het gezellige Middelburg of Vlissingen. Verdiep u in deze regio en bezoek Deltapark Neeltje Jans en leer, kijk en geniet.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.