Vakantiehuis Koudekerke
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1012 Huiscode: ZE1012
6 personen 6 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,5 Zeer goed
9 beoordelingen
Vakantiehuis Koudekerke
camera 51
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (9)

Comfortabel vakantiehuis voor 6 personen met grote, afgesloten tuin én vlak bij het strand

In dit zes persoons vakantiehuis geniet u van een fijne combinatie van comfort en een geweldige ligging. Vlak bij het strand en direct achter de duinen, met prachtige wandel- en fietsroutes door het natuurgebied. Binnen enkele minuten fietst u naar het strand van Dishoek, het dorp Koudekerke en het levendige centrum van Vlissingen met winkels, restaurants en boulevard.

De woning ligt op een ruim perceel en heeft een grote, volledig omheinde tuin met vrij uitzicht over de landerijen. Binnen vindt u een gezellige woonkamer met openslaande deuren naar het terras en een woonkeuken waar u samen kunt eten en natafelen. De keuken combineert een nostalgische uitstraling en in de woonkamer vindt u echt Zeeuws meubilair.

Boven bevinden zich comfortabele slaapkamers en een badkamer met ligbad en douche. Buiten is het heerlijk ontspannen in de tuin, met volop ruimte voor spel en rust. Parkeren kan op eigen terrein en fietsen stalt u eenvoudig in het tuinhuisje. Een fijne uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie aan zee en in de natuur.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

Er is geen bedlinnen inbegrepen voor het campingbedje, gelieve zelf meebrengen.

Het is niet mogelijk om handdoeken bij te boeken, graag zelf meenemen.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 175 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 3
icon Wasmachine
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 6
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1
Baden 1

Locatie en omgeving

Koudekerke, Zeeland
Met veel fiets- en wandelroutes naast de deur kunt u op verschillende manieren de prachtige omgeving van Koudekerke verkennen. U vindt er onder andere typische Walcherse dorpjes en mooie plattelandswegen. Vanuit Koudekerke loopt een drie kilometer lange Strandweg naar Dishoek en die is, vanwege haar ligging aan de voet van de duinen, een echte toeristentrekpleister. Dit is een groot contrast met het rustieke Koudekerke waar u de nodige ruimte en rust vindt, maar toch in de omgeving bent van vele toeristische activiteiten. Zo zijn typisch Walcherse plaatsjes Veere en Zoutelande zeker een bezoek waard. Wilt u een dagje lekker winkelen? Bezoek dan het gezellige Middelburg of Vlissingen.
Afstanden
icon Strand (aan zee)1,1 km
icon Meer4,1 km
icon Supermarkt2,3 km
icon Restaurant0,3 km
icon Dorp/stadcentrum2,0 km
icon Bos0,4 km
icon Golfbaan11,5 km
icon Nationaal park24,0 km
icon Attractiepark11,2 km
icon Treinstation7,1 km
icon Bushalte2,5 km
icon Zee1,1 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,5
Gemiddelde cijfer

4 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
juni 2026 (via verhuurder)
8,7
nl
Tjitske V.
Op de eerste plaats al de hartelijke ontvangst door de eigenaresse en zelfs een flesje wijn stond voor ons klaar. Het huis is een hele gezellige verbouwde boerderij, het is goed voorzien van wat je nodig hebt, ook voor kinderen, en ook van praktische informatie en tips voor uitstapjes etc., het heeft ook een heerlijke vrije tuin, en de eigenaresse is waar nodig gemakkelijk te bereiken. Kortom, een superleuke en ideale uitvalsbasis voor het Zeeuwse strand en de zee, op loopafstand, en voor heel Walcheren, waar we per fiets of auto weer veel leuke dingen hebben gezien en gedaan. Ook bij iets minder mooi weer. We zijn al vaker in het Boerderietje geweest en het voelde ook deze keer weer als een thuiskomen. Dank je wel, en graag tot ziens, Tjitske en Bram
juni 2025 (via verhuurder)
9,0
de
Jan H.
.
augustus 2025
9,3
nl
Susanne Reuland-Van Der Zon
We hebben heerlijke dagen gehad in het huisje. De tuin was absoluut een plus met 3 kids. Het huisje is heel ruim. Beetje gedateerd ingericht maar was verder prima. Enige wat ik miste was wat groter & uitgebreider keuken assortiment zoals bekers/(wijn) glazen etc. Zeker aanrader voor die regio van Zeeland! Alles is vlakbij en genoeg te ondernemen.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 148.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes