Vakantiehuis Koudekerke
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1012 Huiscode: ZE1012
6 personen 6 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,0 Heerlijk
7 beoordelingen
ZE1012
camera 51
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(7)

Comfortabel vakantiehuis voor 6 personen met grote, afgesloten tuin én vlak bij het strand

In dit vakantiehuis voor zes personen combineert u een heel fijne accommodatie met een uitstekende ligging. Gelegen vlak bij het strand en grenzend aan een natuurgebied achter de duinen waar u waanzinnig goed kunt wandelen en fietsen. Gaat u er graag op de fiets op uit? Dan bent u binnen vijf minuten op het strand bij Dishoek en binnen 15 minuten in het gezellige dorp Koudekerke. Ook het centrum van Vlissingen ligt aan uw voeten en hier vindt u veel winkels, restaurants en een gezellige boulevard. Na een dag op pad is het vervolgens heerlijk thuiskomen in 't Boerderietje, dat op een ruim perceel ligt en een grote, geheel omsloten tuin heeft met uitzicht op de landerijen. Kortom: een heel fijn plekje om een perfecte vakantie te vieren!

Allereerst moet even genoemd worden dat het vakantiehuis een fantastische ligging heeft, met uitzichten op de landerijen als u in de tuin zit. U bereikt de tuin via de openslaande tuindeuren in de woonkamer, waar u tevens een gezellige zithoek met comfortabel, rustiek en echt Zeeuws meubilair vindt. In de open woonkeuken staat een eettafel waar u lang en gezellig aan kunt tafelen. De keuken heeft het nostalgische uiterlijk van vroeger, maar is voorzien van alle moderne gemakken. Zo is er een moderne kookplaat, Senseo, oven en magnetron. In de bijkeuken vindt u daarnaast een een grote koelkast en een aparte vriezer. Er is tevens een apart toilet op de begane grond.

Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers voor twee personen met comfortabele boxspringbedden. De badkamer beschikt over een bad met douche, toilet en wastafel.

Buiten vindt u een riante tuin met, zoals gezegd, wat ons betreft een fantastisch uitzicht. Daarnaast kunt u uw auto parkeren binnen het hek, er is plaats voor drie auto's. Uw fietsen kunt u stallen in het tuinhuisje.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

Er is geen bedlinnen inbegrepen voor het campingbedje, gelieve zelf meebrengen.

Het is niet mogelijk om handdoeken bij te boeken, graag zelf meenemen.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 175 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 3
icon Wasmachine
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 6
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1
Baden 1

Locatie en omgeving

Koudekerke, Zeeland

Met veel fiets- en wandelroutes naast de deur kunt u op verschillende manieren de prachtige omgeving van Koudekerke verkennen. U vindt er onder andere typische Walcherse dorpjes en mooie plattelandswegen. Vanuit Koudekerke loopt een drie kilometer lange Strandweg naar Dishoek en die is, vanwege haar ligging aan de voet van de duinen, een echte toeristentrekpleister. Dit is een groot contrast met het rustieke Koudekerke waar u de nodige ruimte en rust vindt, maar toch in de omgeving bent van vele toeristische activiteiten. Zo zijn typisch Walcherse plaatsjes Veere en Zoutelande zeker een bezoek waard. Wilt u een dagje lekker winkelen? Bezoek dan het gezellige Middelburg of Vlissingen.

Afstanden
icon Strand (aan zee)1,1 km
icon Meer4,1 km
icon Supermarkt2,3 km
icon Restaurant0,3 km
icon Dorp/stadcentrum2,0 km
icon Bos0,4 km
icon Golfbaan11,5 km
icon Nationaal park24,0 km
icon Attractiepark11,2 km
icon Treinstation7,1 km
icon Bushalte2,5 km
icon Zee1,1 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,0
Gemiddelde cijfer

4 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
9,3
nl
Susanne Reuland-Van Der Zon
We hebben heerlijke dagen gehad in het huisje. De tuin was absoluut een plus met 3 kids. Het huisje is heel ruim. Beetje gedateerd ingericht maar was verder prima. Enige wat ik miste was wat groter & uitgebreider keuken assortiment zoals bekers/(wijn) glazen etc. Zeker aanrader voor die regio van Zeeland! Alles is vlakbij en genoeg te ondernemen.
juli 2025
7,0
nl
Anoniem
Prima huis! Wel gedateerd. Heeft hier en daar onderhoud nodig: in één van de slaapkamers kon een raam niet open, nieuwe vloerbedekking kan ook geen kwaad! Ook kwamen wij borden en glazen tekort. Er was van alles precies 6 en met 6 personen ben je daar dan heel snel doorheen. Dat was wel behelpen!
augustus 2024
9,7
nl
Maarten Delvaux
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 127.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken