6 persoons lodge met hottub en omheinde tuin op vakantiepark Rhederlaagse Meren
Deze zes persoons lodge beschikt over airco, een hottub in de tuin en een trampoline. De lodge beschikt over drie slaapkamers, een moderne keuken en een royale woonkamer met openslaande deuren naar het omheinde terras. Hier geniet u van comfortabele loungemeubels en een sfeervolle veranda, ideaal voor gezinnen met kinderen. Het hoogtepunt is de privé hottub, terwijl de kinderen zich vermaken op de trampoline naast de tuin. Vakantiepark Rhederlaagse Meren biedt volop vertier met een buitenzwembad, speeltuinen, bowling en glow-in-the-dark minigolf. Op de IJssel kunt u zwemmen, vissen of varen. Ontdek in de omgeving de natuur van Nationaal Park Veluwezoom, bezoek Arnhem of Doesburg en geniet van uitjes naar Burgers’ Zoo, het Nederlands Openluchtmuseum of Kasteel Rosendael.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het exterieur en interieur van de vakantiehuizen kan onderling verschillen.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Stapelbed
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Het gebied rondom Lathum kenmerkt zich door het grote meer aan de IJssel met daaromheen een sterk glooiend landschap met een rijke flora en fauna. Het recreatiegebied de Rhederlaag is het startpunt van veel wandel- en fietsroutes en er zijn ook verschillende mogelijkheden om met de fiets per fietspont de IJssel of het meer over te steken. Naast de prachtige omgeving, is Lathum zelf ook de ideale uitvalsbasis voor een dagje uit. Zo ligt Arnhem op fietsafstand en bent u binnen een oogwenk op de Veluwe, in de Achterhoek of bij de rivier de Rijn of de IJssel. Ook de steden Doetinchem, Arnhem, Doesburg of Bronkhorst (het kleinste stadje van Nederland) zijn het bezoeken meer dan waard!
Recreatiepark Rhederlaagse Meren
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden
Wat wel een klein min puntje was is dat de tv het wel deed maar we geen zenders hadden die we konden kijken.
Nu zijn wij niet echte tv kijkers maar het is wel jammer er is ook niks over gezegd dat er geen tv ontvanger aanwezig was.
Alles was voor de rest echt super luxe.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.