Fijn 5 persoons vakantiehuis in Lauwersoog
Dit fijne vijf persoons vrijstaand vakantiehuis staat op het bungalowpark Robbenoort in het lauwersmeergebied een prachtig natuurgebied. Vlakbij Lauwersoog, het bos, de zee en natuurlijk het Lauwersmeer en één kilometer van de veerboot naar Schiermonnikoog. Sinds 2003 is het lauwersmeergebied officieel Nationaal Park Lauwersmeer geworden. Robbenoort ligt tegenover de camping van Lauwersoog waar veel te beleven is, leuke excursies worden er georganiseerd en in de vakantie is er ook een recreatieteam voor de kinderen. Op de camping is ook een goed restaurant aanwezig met uitzicht op het lauwersmeer.
Geheel is gelijkvloers. De woonkamer heeft een sfeerkachel, met een tv. Er is Wifi aanwezig. De open keuken heeft onder andere een koelkast en vierpits fornuis, wasmachine, filter koffiezetapparaat en een combi magnetron. Er zijn drie slaapkamers waarvan twee met een tweepersoonsbed en één met een éénpersoonsbed. De badkamer heeft een douche en wastafel. er is een seperaat toilet. In de tuin staat een schuurtje met tuinmeubelen en plaats voor fietsen. Bij het vakantiehuis kunnen 3 a 4 auto's geparkeerd worden (deels op een groenstrook).
Beschikbaarheid
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 210
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 140 x 210
- Dekbed(den): Tweepersoons
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 140 x 210
- Dekbed(den): Tweepersoons
- Föhn
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Beoordelingen
9 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Übergewicht aus Platzmangel nicht die Toilette benützen können. Wir sind beide sehr schlank. Also keinProblem.
Die Dusche ist sehr gut. Das Waschbecken ist nur ein etwas größeres Handwaschbecken. Das Haus ist nur
für 2-3 Personen top.
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.