Vakantiehuis Lauwersoog
niet op een vakantiepark
Huiscode: GR032 Huiscode: GR032
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,9 Heerlijk
36 beoordelingen
Vakantiehuis Lauwersoog
camera 34
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (36)

Ruim 6 persoons vakantiehuis met mooie tuin, dichtbij de zeehaven in Lauwersoog

U verblijft in dit ruime en volledig gerenoveerde vakantiehuis voor zes personen, gelegen op een prachtige locatie nabij het vaarwater van het Lauwersmeer en de haven van Lauwersoog. De modern ingerichte woonkamer biedt een comfortabele zithoek met hoekbank, twee fauteuils en een televisie. Dankzij de airconditioning is het hier alle dagen aangenaam verblijven. Grote raampartijen zorgen voor veel licht en geven uitzicht op de fraai aangelegde tuin. Aansluitend vindt u de eethoek met een eettafel voor zes personen en een complete keuken met onder andere een vaatwasser, inductiekookplaat, koel-vriescombinatie, combimagnetron en filterkoffiezetapparaat.

De woning beschikt over drie slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed en één met een stapelbed. De badkamer met douche en toilet is begin 2026 vernieuwd en praktisch en fris ingericht. Buiten geniet u van een volledig omheinde tuin met veel groen, een vijver en een ruim terras met tuinmeubilair en een elektrische zonneluifel. Op de oprit is parkeergelegenheid voor twee auto’s.

De omgeving is ideaal voor wandelen, fietsen, zwemmen en varen. Maak een dagtrip naar Schiermonnikoog, bezoek het zeehondencentrum in Pieterburen of ga winkelen in Dokkum of Groningen. Een veelzijdige uitvalsbasis voor een ontspannen verblijf aan het water.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Honden met een maximale schofthoogte van 40 cm zijn toegestaan.
  • Deze woning is geschikt voor maximaal 4 volwassenen.

Kenmerken

icon Bungalow
icon Oppervlakte: 70 m²
icon Airco
icon Sfeerhaard
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 3
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Lauwersoog, Groningen
In de prachtige natuurrijke omgeving van het Nationaal Park Lauwersmeer heeft u onder andere veel mogelijkheden op het gebied van watersportactiviteiten. Ook een dagje Schiermonnikoog behoort tot de mogelijkheden. Bezoek daarnaast eens Zeehondencentrum Pieterburen en bekijk hoe deze prachtige dieren worden opgevangen en verzorgd. Bent u niet bang voor een beetje viezigheid? Ga dan eens wadlopen in het unieke waddengebied en zie met eigen ogen hoe de Waddenzee eruit ziet zonder water. Voor een lekkere dag winkelen kunt u het beste terecht in het prachtige vestingstadje Dokkum: hier kunt u naast een heerlijke dag winkelen en musea bekijken ook nog eens erg lekker uit eten.
Afstanden
icon Strand (aan zee)1,5 km
icon Meer0,5 km
icon Supermarkt0,5 km
icon Restaurant1,0 km
icon Dorp/stadcentrum20,0 km
icon Bos0,2 km
icon Recreatieplas1,0 km
icon Viswater0,5 km
icon Golfbaan45,0 km
icon Nationaal park0,5 km
icon Attractiepark18,0 km
icon Treinstation26,0 km
icon Bushalte0,5 km
icon Zee1,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,9
Gemiddelde cijfer

25 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2026
8,7
nl
Rob Ruijtenberg
Fijne huisje voor 6 dagen. Wij waren met z'n 2-en een paar dagen met z'n 3-en. Dat was prettig en groot genoeg. Voor 6 volwassenen (wat aangegeven wordt) lijkt mij het huisje te klein.
Reactie van de eigenaar:
Hartelijk dank voor uw beoordeling. We denken dat u gelijk hebt met uw opmerkingen over het aantal volwassenen. Ook wij hadden deze conclusie getrokken. Volgend jaar zal het zijn: maximaal 4 volwassenen met dan mogelijk nog wel twee kinderen.
oktober 2026
8,7
nl
Wout Teunissen
Prima huis en tuin.
Reactie van de eigenaar:
Hartelijk dank voor uw goede beoordeling. We zijn er blij mee!
september 2026
9,7
de
Michael Gellermann
Het was een heerlijke week in een fantastisch huis. Alles was brandschoon en de hoofdslaapkamer had een nieuw en supercomfortabel boxspringbed. (Het krakende bed dat in eerdere recensies werd genoemd, was vervangen.) De eigenaar hecht duidelijk veel waarde aan de goede staat van zijn huis en de inrichting. Het ontbrak ons ​​aan niets.
Reactie van de eigenaar:
Hartelijk bedankt voor deze recensie. We zijn erg blij dat alles nu zo goed bevalt!
Reactie van Heerlijke Huisjes:
Hartelijk dank voor uw fijne recensie! Wij zijn oprecht blij te lezen dat u zo'n mooie week heeft beleefd en dat alles naar wens was. Het is ons doel dat u zich helemaal thuisvoelt en een goede nachtrust heeft. Fijn te horen dat u heerlijk heeft geslapen in het nieuwe bed en dat u niets tekortkwam. We hopen u snel weer te mogen verwelkomen.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 153.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes