Vakantiehuis Lichtenvoorde
Huiscode: DG1449 Huiscode: DG1449
14 personen 14 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
7 slaapkamers 7 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,7 Heerlijk
10 beoordelingen
DG1449
camera 43
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(10)

Luxe villa voor 14 personen met bubbelbad op een vakantiepark in de Achterhoek

In een prachtig bosrijke omgeving, aan de waterkant ligt deze prachtige 14 persoons groepsaccommodatie, met een bubbelbad, op Résidence Lichtenvoorde. Tijdens uw verblijf zult u uitgebreid kunnen genieten van de prachtige natuur. U kunt de geur van de bakker om de hoek ruiken en snuift de cultuur onder het genot van een drankje op één van de sfeervolle terrassen. De echte lichtpunten zijn de combinatie van de nostalgie en de rust op het vakantiepark. Het park kent voldoende faciliteiten om u van een zorgeloze vakantie te voorzien.

De woonkamer is ruim en is voorzien van onder andere een sfeerhaard en een eethoek. De keuken is uitgerust met een koelkast, combi-magnetron en een vaatwasser. Er is ook een koffiezetapparaat aanwezig voor koffiecups. De slaapkamers hebben veertien eenpersoonsbedden. Deze accommodatie beschikt over drie badkamers met douche. In de woning is een extra toilet. In de tuin is er een terras en bubbelbad. Er is bij de woning parkeergelegenheid voor drie auto's.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Als u een cottage met hottub heeft geboekt, duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub is opgewarmd. De hottubs worden gestookt op biodiesel.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen. 
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
  • Ter plaatse kan een borg gevraagd worden bij groepssamenstellingen zoals vriendengroepen, van maximaal EUR 100 per persoon. Bij grote evenementen en festivals wordt een borg van EUR 500 per accommodatie toegepast. Bij een combinatie van een evenement en een boeking van meer dan vijf personen geldt het borgbedrag per persoon.

Kenmerken

icon Villa
icon Bubbelbad
icon Sfeerhaard
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 7
Slaapplaatsen 14
Sanitair
Toiletten 4
Douches 3

Locatie en omgeving

Lichtenvoorde, Gelderland

Bij het verkennen van Lichtenvoorde ontdekt u de rijke geschiedenis van deze plaats. Een dagje uit is hier niet compleet zonder het proeven van de gezelligheid op een van de sfeervolle terrassen. Naast de genoemde veelzijdigheid biedt Lichtenvoorde ook waanzinnig natuurschoon. Beekjes kronkelen door het landschap en boerderijen ademen nog de sfeer van vroegere tijden. Er is een landschap met een wisseling van bossen, weiden en akkers. In Lichtenvoorde vindt u verschillende leuke restaurants en daarnaast kunt u goed winkelen in Doetinchem of Winterswijk. Voor een fijn dagje uit bezoekt u Kristalmuseum in Borculo, Stadsmuseum Groenlo of Kaasboerderij Weenink in Lievelde.

Afstanden
icon Meer11,1 km
icon Supermarkt5,0 km
icon Restaurant5,0 km
icon Dorp/stadcentrum5,0 km
icon Bos9,4 km
icon Recreatieplas11,0 km
icon Viswater0,0 km
icon Golfbaan8,3 km
icon Nationaal park22,0 km
icon Treinstation2,9 km
icon Bushalte3,1 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen
icon Museum

Résidence Lichtenvoorde

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad
icon Bowlingbaan
icon Fitnesszaal
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Fietsverhuur
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,7
Gemiddelde cijfer

10 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
oktober 2025
7,7
nl
Elles Spruijt
oktober 2025
8,0
nl
Marian Starke- van Zwol
Een weekend met kinderen en kleinkinderen in een ruim huis met sauna's en whirlpool. - De hoofdkussen waren erg dun en er waren geen extra beddenkussens. In de slaapkamer op de begane grond zou een antislipmat in de doucheruimte evenals een beugel om me aan vast te houden prettig zijn geweest.
augustus 2025
9,0
nl
L. van der Meer
De ovenplaten zijn vies. Servies en bestek niet alle schoon. De vriezerladen konden niet goed open omdat er ijslagen waren.
Ik mis een douche trekker voor de wanden.
Verder uitstekende park met fijne faciliteiten. Voor herhaling vatbaar.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken