Vakantiehuis Lochem
op Vakantiepark De Lochemse Berg
Huiscode: DG532 Huiscode: DG532
3 personen 3 personen
Huisdiervrij Huisdiervrij
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,8 Heerlijk
22 beoordelingen
Vakantiehuis Lochem
camera 25
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen (22)

Knus en modern 3 persoons vakantie-lodge in de Achterhoek nabij Lochem

Deze knusse en moderne driepersoons Lodges staan op Vakantiepark De Lochemse Berg. Dit nieuwe vakantiepark heeft een schitterende ligging aan de rand van het historische stadje Lochem in de Achterhoek. Er staan een aantal prachtige, moderne maar ook luxe lodges op het park. Grote ruime tuinen, waterpartijen en veel groen. Dus..volop genieten van de rust en het natuurschoon. Het vakantiepark ligt aan het riviertje De Berkel. Op korte afstand zijn er prachtige natuurgebieden zoals De Lochemse Berg en de Paaschberg. De omgeving is rijk aan leuke dorpen en steden, kastelen, markten, goed restaurants en veel cultuur. Ontdek de Achterhoek!

Een ruime, lichte woonkamer met comfortabele zithoek, televisie en eettafel. De moderne open keuken heeft onder andere een combi magnetron, vaatwasser, koelkast, vierpits kookstel en een Nespresso koffiemachine. Er zijn twee slaapkamers waarvan één grote slaapkamer met een tweepersoonsbed en een kastenwand en een slaapkamer met een eenpersoonsbed. De mooie badkamer heeft een douchecabine, wastafel en toilet. Vanuit de woonkamer kun je via een schuifpui naar het terras met tuinmeubelen en de ruime tuin aan het water. Het terras kunt u op zonnige dagen overdekken door middel van een zonnedoek. In de tuin heeft u een eigen opbergschuurtje voor uw fietsen. U kunt één auto parkeren bij het vakantiehuis.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het interieur / exterieur van de vakantiehuizen kan onderling verschillen. 
  • Huisdieren zijn op het gehele park niet toegestaan.

Kenmerken

icon Bungalow
icon Wasmachine
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 3
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Lochem, Gelderland
Lochem ligt in hartje Achterhoek, deze streek staat bekend om z’n uitgestrekte bossen, eeuwenoude kastelen, boerderijen en gezellige stadjes zoals de Hanzesteden Zutphen en Deventer. De omgeving kent veel natuurgebieden met bossen, uitgestrekte heidevelden en vele beekjes. Door het typische coulisselandschap dat kenmerkend is voor deze streek kunt u eindeloos veel prachtige fiets- en wandeltochten maken. In Lochem vindt u verscheidene gezellige restaurants, terrassen en winkels. Ga voor een dagje uit naar Avonturenpark Hellendoorn, Familiepretpark Megapret, maak een wandeling door Lochem en bekijk Kasteel De Cloese of bezoek een van de vele andere kastelen in de buurt.
Afstanden
icon Meer8,5 km
icon Supermarkt2,0 km
icon Restaurant1,0 km
icon Dorp/stadcentrum1,0 km
icon Bos0,3 km
icon Recreatieplas11,0 km
icon Viswater0,5 km
icon Golfbaan9,0 km
icon Nationaal park26,0 km
icon Treinstation2,3 km
icon Bushalte1,6 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark De Lochemse Berg

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,8
Gemiddelde cijfer

11 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
oktober 2025 (via vakantiepark)
9,3
nl
Mieke B.
Mooi kleinschalig park en huisje was prima. Goed
september 2025 (via vakantiepark)
8,3
nl
Hans B.
De ligging van het park en de groen voorzieningen rond de huisjes.
november 2024 (via vakantiepark)
8,3
nl
Tjikkie T.
Mooi schoon was de lodge.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 146.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes