3 persoons cabin met hottub en barbecue op vakantiepark Warredal
Deze cabin voor drie personen beschikt over een hottub en staat op een vakantiepark aan de rand van Nationaal Park Hoge Kempen in Neeroeteren. Op het park bevindt zich het spannendste klimpark en de avontuurlijkste midgetgolf van Limburg!. In de omgeving zijn eindeloze wandel- en fietsroutes om de prachtige omgeving te verkennen. U kunt fietsen bij de receptie huren. Ook zijn hier fiets- en wandelroutes te verkrijgen.
De woonkamer is voorzien van een zit-en eethoek met een houtkachel. In de keuken is een 2 pits gasfornuis, koelkast en een koffie percolator. Via de trap komt u bij de slaapkamer met een tweepersoonsbed. Voor de derde persoon is er een slaapbank in de woonkamer. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een overdekt terras met een hottub, gasbarbecue en tuinmeubilair. De auto kunt u parkeren op de centrale parkeerplaats.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Vanwege de ligging aan de wijngaard kunnen er in de buurt van de accommodatie snoei- en/of maaiwerkzaamheden plaatsvinden.
- Voor de houtkachel is een starterspakket in de boomhut aanwezig. Extra hout kun je zelf hakken bij de woodcorner.
- De hottub heeft een houtkachel en het opwarmen duurt ongeveer twee uur. De hottub is niet verwarmd bij aankomst. Het hout is gratis te verkrijgen bij de receptie.
Kenmerken
Indeling
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 180 x 200
- Dekbed(den): Tweepersoons
- Bed: Slaapbank
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
Locatie en omgeving
Maaseik is een stad die zich in het noordoosten van de Belgische provincie Limburg bevindt. Het is de geboorteplaats van de schilderbroers Van Eyck. Het historische centrum is de moeite waard, met Musea Maaseik, het Regionaal Archeologisch Museum en de kerkschatten van de Sint-Catharinekerk, die onder andere het oudste evangelieboek bevat. Maaseik is een leuke winkelstad, waar het goed toeven is op een terrasje op een van de mooiste marktpleinen van België. Op een steenworp afstand van de stad is jachthaven Heerenlaak een mooie tussenstop tijdens een fiets- of wandeltocht.
Vakantiepark Warredal
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
2 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Wij hebben genoten van de heerlijke ontbijten die we besteld hebben maar zeker ook van de BBQ. Deze was top verzorgd en heel lekker.
Goede bedden, heel leuk om zelf het vuur t emoeten maken en ook de Hottub was zalig.
We hebben extra hard kunnen genieten daar we dit verblijf gewonnen hebben met een wedstrijd van Q-Music.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.