Knusse bungalow voor 2 personen aan het water met aanlegsteiger in Drenthe
Geniet van een ontspannen verblijf in deze gelijkvloerse bungalow voor twee personen aan het water in Midlaren. De woonkamer met zithoek en televisie biedt uitzicht op het terras, waar u heerlijk kunt zitten aan de waterkant. De open keuken met eethoek is compleet ingericht met moderne inbouwapparatuur, zodat u eenvoudig zelf een maaltijd kunt bereiden. Buiten vindt u een gemeubileerd terras met parasol en een eigen aanlegsteiger, ideaal voor wie van varen of vissen houdt. De bungalow heeft een uitpandige berging en kindveilige stopcontacten.
Het vakantiehuis is gelegen op een waterrijk vakantiepark met veel faciliteiten voor sport en spel. Dankzij de ligging aan het Zuidlaardermeer is dit een heerlijke plek voor rustzoekers en natuurliefhebbers, met mogelijkheden om te wandelen, fietsen en uitstapjes te maken naar Assen of Groningen.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het park kan ter plaatse een borg van EUR 50 tot EUR 500 per persoon vragen, afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij uw reservering.
- Het interieur/exterieur van de accommodaties kunnen verschillen.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- Badkamer en suite
- Begane grond
- Wastafel
- Inloopdouche
Locatie en omgeving
Waterpark De Bloemert
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.