Prachtig 4 persoons appartement met draadloos internet.
Over vakantiehuis DE045
Nergens vindt u zo dicht bij huis zo'n mooie omgeving met bergen, wilde beekjes en dichte bossen. Kom en geniet van de schitterende omgeving! Vanuit deze voormalige Huismeesterswoning heeft u een schitterend uitzicht op de Rur en een ideaal vertrekpunt voor wandel- en mountainbike tochten vlak voor de deur.
Indeling
Deze voormalige Huismeesterwoning is geschikt voor twee tot vier personen en is op 'n steenworp van het centrum van Monschau gelegen. Via uw eigen opgang en de originele trap komt u op de eerste etage. Hier bevindt zich de woonkamer, met authentieke elementen, met open keuken en de badkamer. De woonkamer is comfortabel ingericht met een gezellige zithoek, een televisie, DVD-speler, Radio/CD-speler inclusief Ipod aansluiting. Tevens is er draadloos internet. De compleet ingerichte keuken is voorzien van vaatwasser, oven, koffiezetapparaat en waterketel. In de badkamer vindt u de douche, wastafel en het toilet. Via de trap komt u op de tweede etage, waar zich twee tweepersoons slaapkamers bevinden, voorzien van heerlijke boxsprings en linnengoed. Er is ruimte voor het parkeren van één auto bij het vakantieverblijf.
Beschikbaarheid en prijzen
Bijkomende kosten
Faciliteiten
Locatie en omgeving: Monschau, Noordrijn-Westfalen
Monschau ligt vlak naast het Nationaal Park Eifel en in de prachtige en natuurrijke regio Noordrijn-Westfalen. Monschau is een van de mooiste Duitse stadjes vol met monumentale vakwerkhuizen. In het historische stadshart vindt u oude winkeltjes, knusse terrasjes en goede restaurants. Voor een dagje uit een prima keuze, maar om vakantie te vieren nóg beter. Zeker voor gezinnen met kinderen zijn hier mogelijkheden te over: wandelen, fietsen, mountainbiken, motorrijden, minigolf, rodelen, zwemmen en talloze andere watersporten zijn hier namelijk aan de orde van de dag. En in de winter behoren skiën en langlaufen uiteraard tot de opties, met Nationaal Park Eifel en veel ander natuurschoon op steenworp afstand.
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Beoordelingen
Juanita en Richard
Supermarkten op 5 min rijden, klein winkeltje in het dorp. Vogelsang op 15 min rijden is vanuit historisch oogpunt zeer de moeite waard voor een bezoek. Aardige verhuurders. Ontbrekende dvd-speler werd volgende dag meteen gebracht en aangesloten. Geen wasmachine aanwezig in het huisje. Paar kleine onhandigheden in de inrichting.