Vakantiehuis Neede
Huiscode: DG1827 Huiscode: DG1827
2 personen 2 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
0 slaapkamers 0 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,3 Heerlijk
9 beoordelingen
DG1827
camera 33
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(9)

Unieke 2 persoons accommodatie met hottub en sauna in de tuin op Recreatiepark Den Blanken

Deze unieke accommodatie is geschikt voor twee personen en is de ideale plek om te ontspannen. In de tuin staat een Finse sauna en een hottub op u te wachten. Verder beschikt de woning over een dakterras, een barbecue en een smoker. De accommodatie is gelegen op Recreatiepark Den Blanken in Neede. Het park beschikt over diverse faciliteiten zoals een buitenzwembad, binnenspeeltuin, fietsverhuur en een restaurant. Vanaf het park is natuurgebied het Needse Achterveld gemakkelijk te bereiken. Door dit prachtige natuurgebied lopen diverse wandel- en fietsroutes. De streek staat bekend om de kastelen die u kunt bezoeken. Binnen een half uurtje staat u in het centrum van Neede, Winterswijk, Zutphen, Hengelo of Enschede.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het buitenzwembad is geopend van mei tot september.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 30 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Hottub
icon Sauna buitenshuis
icon Airco
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 0
Slaapplaatsen 2
Bedden 1
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Neede, Gelderland

In de omgeving van Neede kunt u heerlijk wandelen, fietsen, vissen en zwemmen. In de winter kunt u in het tropisch zwembad van Neede zwemmen en 's zomers neemt u een frisse duik in de recreatieplas Hambroek te Borculo. Het landschap van Neede is een typisch coulisselandschap: rustieke landweggetjes langs velden en akkers, afgewisseld met houtwallen, beekjes, bosvennetjes en woeste gronden met heide en dennen. U kunt er absoluut heerlijke fiets- en wandeltochten maken. Voor een dagje uit bezoekt u Boerderijmuseum De Lebbenbrugge, het Brandweer- en Stormrampenmuseum, het Kristalmuseum of een van de vele kastelen in de buurt. Zeker Kasteel Ruurlo en Kasteel De Wildenborch zijn een bezoekje waard.

Recreatiepark Den Blanken

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,3
Gemiddelde cijfer

9 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
oktober 2025 (via vakantiepark)
8,8
nl
Julie V.
In slaapt in een speciale ronde nootconstructie, je ziet in de ochtend mooi de schapen lopen vanuit the nutschell, super leuke hottub, en gezellige sauna met dimbare sfeerverlichting! Een heerlijke regendouche!Alles is dichtbij elkaar waardoor je een cozy gevoel hebt. Ook het keukentje is handig voor mensen zoals wij die graag iets koken. Er was afwasmiddel aanwezig! Door het slechte weer hebben we jammer genoeg geen gebruik knn maken van de bbq grill. Zeer vriendelijke begeleiding voor uitleg van de scooters door Nick, mooie scootertocht en ook een leuke wandeling gemaakt in de buurt dankzij info plannentjes gegeven door Nick!
oktober 2025 (via vakantiepark)
9,0
nl
Gert-Jan F.
oktober 2025 (via vakantiepark)
8,8
nl
Elly D.
Heerlijk en prachtig vormgegeven huisje met sauna en hottub en scooters! We hebben er van genoten. Lekker bed, lekkere douche, prima uitgerust keukentje en heerlijk uitzicht.
De scooters waren ook heel leuk.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 127.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken