Vakantiehuis Olburgen
Huiscode: DG844 Huiscode: DG844
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,1 Zeer goed
28 beoordelingen
DG844
camera 28
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(28)

Comfortabel 4-persoons vakantiewoning op vakantiepark Marina Strandbad

Dit bijzondere object, genaamd 'Cube la Mer', heeft een modern en robuust uiterlijk en is gebouwd onder architectuur. Deze vakantiewoning staat op vakantiepark Marina Strandbad; een perfecte locatie voor zowel water- als wandelliefhebbers. Het vakantiepark met jachthaven ligt namelijk aan de IJssel, maar ook Nationaal Park Veluwezoom is nabijgelegen. Zo kunt u met uw eigen boot naar het park varen, ter plaatse een boot of kano huren of een van de vele wandel- en fietsroutes volgen. Ook vindt u op dit vakantiepark onder andere een buitenzwembad, een speeltuin en animatie in het hoogseizoen voor de kinderen.

Deze 'cube' heeft een woonkamer met Smart-tv, elektrische kachel en hoge ramen wat zorgt voor veel lichtinval. De keuken is voorzien van een koelvriescombinatie, senseo-koffieapparaat, inductiekookplaat, oven, waterkoker en vaatwasser. De vakantiewoning heeft twee slaapkamers, met elk twee éénpersoons boxspringbedden. De badkamer heeft een wastafel, toilet en douche. Buiten heeft u een terras met tuinset. Deze vakantiewoning beschikt over een eigen parkeergelegenheid. Ook heeft u gratis toegang tot Wifi.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Houd er rekening mee dat het in dit vakantieverblijf niet mogelijk is om een campingbedje in de slaapkamer te plaatsen.
  • De woningen kunnen verschillen van interieur en exterieur en daarom afwijken van de getoonde foto's.
  • Marinapark Strandbad is nog volop in ontwikkeling. Het is daardoor mogelijk dat de bouwwerkzaamheden overdag wat overlast met zich meebrengen. Het park doet er alles aan om dit tot een minimum te beperken.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.

 

Kenmerken

icon Chalet
icon Senseo

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 0
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Olburgen, Gelderland

Tussen Arnhem en Hengelo in ligt het kleine Olburgen: een authentiek plaatsje aan de rand van de mooie Achterhoek en vlak bij Nationaal Park Veluwezoom en Het Nationale Park De Hoge Veluwe. Deze twee prachtige natuurgebieden sieren de omgeving en lenen zich perfect voor eindeloze wandel- en fietstochten. Gaat u toch liever de stad in om cultuur te snuiven? Geen probleem! U kunt terecht in het nabijgelegen Arnhem of Apeldoorn. Iets kleiner, maar ook zeker de moeite waard zijn Hengelo, Doetinchem en Zutphen. Nog iets kleiner, maar ook erg mooi en vol historie zijn de dorpen Dieren en Doesburg. Kortom: op deze plek combineert u natuur en stad met talloze bezienswaardigheden in een bijzonder groene omgeving.

Afstanden
icon Meer0,1 km
icon Supermarkt0,1 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum10,0 km
icon Bos10,0 km
icon Recreatieplas19,4 km
icon Golfbaan22,5 km
icon Nationaal park22,0 km
icon Treinstation14,6 km
icon Bushalte11,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark Marina Strandbad

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Kinderanimatie
icon Sauna
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Café/Bar
icon Wellness voorzieningen
icon Fitnesszaal

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,1
Gemiddelde cijfer

9 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
8,0
nl
Petra Doesburg
Mooie ruime plek met veel privacy. Vriendelijk personeel.
juli 2025
8,3
nl
Jan Asbroek
Het weer speelt in deze omgeven wel een rol. Voor zwemen in natuurwater, is dicht bij het vakantiepark top.
schoonstrand, En er zijn volop plekken waar je iets kunt onder nemen b.v voetballen, Zwemmen enz .
april 2025
9,3
nl
Douwe Boonstra
Mooi, lekker aan het water.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken