Vakantiehuis Otterlo
op Vakantiepark de Zanding
Huiscode: DG2055 Huiscode: DG2055
14 personen 14 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 10 Voortreffelijk
1 beoordeling
Vakantiehuis Otterlo
camera 37
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen (1)

Ruime14-persoons villa met infraroodsauna en tuin aan het water

In deze ruime veertien-persoons villa aan het water geniet u van een comfortabel verblijf met uw familie of vriendengroep. De woning beschikt over zes slaapkamers, drie badkamers en een infraroodsauna die zorgt voor extra ontspanning na een actieve dag buiten. Dankzij de twee zithoeken, de grote eethoek en de open keuken met diverse apparatuur heeft u volop ruimte om samen te koken, te tafelen en te ontspannen. Buiten vindt u een royale tuin met gemeubileerd terras waar u gezellig kunt bijeenkomen. De woning is geschikt voor gezinnen en grotere groepen, en met de ligging op een groen vakantiepark in Otterlo bevindt u zich op korte afstand van het uitgestrekte bosgebied en de ingang van Nationaal Park De Hoge Veluwe. Hier maakt u schitterende wandelingen en fietstochten en ontdekt u de charme van de Veluwe met sfeervolle dorpen en fijne voorzieningen dichtbij.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Vakantiepark De Zanding is een park dat continue in ontwikkeling is. Uiteraard wordt er alles aan gedaan om overlast tot een minimum te beperkt te houden. Desondanks kunt u tijdens uw verblijf enige overlast ondervinden van deze werkzaamheden.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Er zijn bewegwijzeringsborden aanwezig op het park om u de weg te wijzen.

Kenmerken

icon Bungalow
icon Sauna binnenshuis
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 6
Slaapplaatsen 14
Bedden 12
Sanitair
Toiletten 2
Douches 3

Locatie en omgeving

Otterlo, Gelderland
Het gezellige esdorp Otterlo ligt midden in de natuur en beschikt over een van de drie ingangen naar Nationaal Park De Hoge Veluwe. Dit is een schitterend park met niet alleen prachtige natuur, maar u kunt er ook het Kröller-Müller Museum, Jachthuis Sint Hubertus en Museonder bezoeken. Voor natuurliefhebbers is er geen betere plek om op vakantie te gaan! Er zijn in de omgeving eindeloos veel prachtige fiets- en wandelroutes de u kunt maken. Geniet van akkers, weidevelden en paarse heidevelden en af en toe een kabbelend beekje. Wilt u graag een dagje winkelen? Bezoek Arnhem of Barneveld voor veel gezellige winkels, maar een lekker drankje op een terras of een ijsje kan ook gewoon in Otterlo zelf.

Vakantiepark de Zanding

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

10
Gemiddelde cijfer

1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
juli 2026
10
nl
Frits Dijkstra
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 135.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes