Vakantiehuis Otterlo
Huiscode: DG884 Huiscode: DG884
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 7,2 Goed
8 beoordelingen
DG884
camera 33
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(8)

4 persoons vakantiehuis op een vakantiepark in de Veluwe

Dit vakantiehuis heeft een robuust en modern uiterlijk. De inrichting is modern en de hoge ramenramen zorgen voor veel lichtinval. Deze accommodatie ligt op Vakantiepark de Zanding en heeft een natuurmeer met een heerlijk zandstrand. Daarnaast zijn er nog andere faciliteiten zoals een overdekt zwembad, wellness, multifunctioneel sportveld, fietsverhuur, parkwinkel, een restaurant en een snackbar. Vanaf het park trek je er gemakkelijk op uit met de fiets of te voet. Het park ligt aan de ingang van het Nationale Park de Hoge Veluwe. Midden in de nationale park bevindt zich het Kröller-Müller museum met imposante werken van onder andere Vincent van Gogh. Het park ligt vlakbij Arnhem waar u heerlijk kunt dineren aan de Rijnkade of picknicken in Park Sonsbeek.

Deze moderne accommodatie heeft een woonkamer met televisie. In de keuken zit een 4 pits gastoestel, koelkast, combimagnetron, waterkoker en een koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. In de badkamer zit de douche, wastafel en toilet. Daarnaast is er een ruim zonneterras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de accommodatie.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Houd er rekening mee dat het in dit vakantieverblijf niet mogelijk is om een campingbedje in de slaapkamer te plaatsen.
  • Vakantiepark De Zanding is een park dat continue in ontwikkeling is. Uiteraard wordt er alles aan gedaan om overlast tot een minimum te beperkt te houden. Desondanks kunt u tijdens uw verblijf enige overlast ondervinden van deze werkzaamheden.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Er zijn bewegwijzeringsborden aanwezig op het park om u de weg te wijzen.

Kenmerken

icon Bungalow
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Filter koffiezetapparaat

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Otterlo, Gelderland

Het gezellige esdorp Otterlo ligt midden in de natuur en beschikt over een van de drie ingangen naar Nationaal Park De Hoge Veluwe. Dit is een schitterend park met niet alleen prachtige natuur, maar u kunt er ook het Kröller-Müller Museum, Jachthuis Sint Hubertus en Museonder bezoeken. Voor natuurliefhebbers is er geen betere plek om op vakantie te gaan! Er zijn in de omgeving eindeloos veel prachtige fiets- en wandelroutes de u kunt maken. Geniet van akkers, weidevelden en paarse heidevelden en af en toe een kabbelend beekje. Wilt u graag een dagje winkelen? Bezoek Arnhem of Barneveld voor veel gezellige winkels, maar een lekker drankje op een terras of een ijsje kan ook gewoon in Otterlo zelf.

Afstanden
icon Strand (aan zee)0,0 km
icon Meer2,7 km
icon Supermarkt2,0 km
icon Restaurant0,0 km
icon Dorp/stadcentrum2,0 km
icon Bos1,9 km
icon Recreatieplas0,6 km
icon Viswater17,2 km
icon Golfbaan12,1 km
icon Nationaal park2,4 km
icon Attractiepark25,0 km
icon Treinstation12,8 km
icon Bushalte0,5 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Vakantiepark de Zanding

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Sauna
icon Speeltuin
icon Sportveld
icon Recreatieplas
icon Overdekt zwembad
icon Wellness voorzieningen
icon Fietsverhuur

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

7,2
Gemiddelde cijfer

3 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
december 2024
5,7
nl
Hilde Hegeman
Voor deze prijs mag je toch een schoon huisje verwachten. Er lag nog n kindersok, een opzetstuk van een haardroger, losse printen en het was niet schoon! ook springt de badkamerverwarming steeds naar 28! Handleiding onvindbaar. Verwarming verder in huis maakt veel te veel herrie bij opstarten. Niet oké!
december 2024
6,0
nl
Alex Kuijpers
Leuk huisje op leuke locatie echter bij aankomst was accommodatie niet klaar heeft nog meer dan uur geduurd.
Daarna bleek accommodatie niet schoon, spullen vorige huurders nog in diverse kastjes, veel rommel achter gelaten, veel stof en vuile vloer. Servies en pannen niet schoon. Verder defecte en kapotte afzuigkap en verwarming badkamer lekte.
juli 2024
10
de
Yvonne Huch
Het park was schoon en mooi aangelegd. Ons vakantiehuis was zeer comfortabel ingericht. Airconditioning zou ideaal zijn geweest; het was zo warm in de slaapkamers dat je nauwelijks kon ademen, zelfs met de ramen 's nachts wijd open. De volgende keer zouden we twee ventilatoren meenemen. Maar verder was het er erg fijn.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken