Vakantiehuis Ouwerkerk
op een vakantiepark
Huiscode: ZE648 Huiscode: ZE648
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,2 Heerlijk
41 beoordelingen
ZE648
camera 23
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(41)

Knus 4-persoons vakantiechalet met veranda op kindvriendelijke camping in Ouwerkerk

Op het gezellige en kindvriendelijke Camping Het Sluitgat in Ouwerkerk op Schouwen-Duiveland vindt u dit knusse vier-persoons chalet. Hier geniet u van een onbezorgde vakantie aan de Oosterschelde, waar rust, natuur en waterpret samenkomen.

Het chalet is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. De woonkamer heeft een comfortabele zithoek met ingebouwde hoekbank, smart-tv en eethoek. De open keuken beschikt over onder andere een vierpits gaskookstel, Senseo, filter- en Nespresso apparaat, airfryer en koel-vriescombinatie. Er zijn twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet, en er is bovendien een tweede, separaat toilet aanwezig.

Buiten geniet u van de ruime veranda, waar u ook met minder mooi weer heerlijk kunt zitten. De tuin biedt voldoende privacy en ruimte om te ontspannen. Uiteraard beschikt u over gratis wifi en een eigen parkeerplaats.

Op de camping zijn diverse faciliteiten aanwezig, zoals een kinderspeelplaats, sportveld, wasserette en een peuterbad. De ligging is ideaal: op slechts één kilometer van de Oosterschelde, waar u kunt zwemmen, surfen, zeilen of gewoon ontspannen aan het water. Ook in de omgeving is genoeg te ontdekken. Zierikzee ligt op 7 kilometer afstand met gezellige winkels en restaurants, en in Nieuwerkerk vindt u diverse supermarkten.

Een sfeervol chalet met veranda op een fijne gezinscamping, perfect voor een ontspannen vakantie aan de Zeeuwse kust.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het zwembad is geopend van 01 juli tot 31 augustus.
  • Vanaf 2023 is er een overdekte fietsenstalling aanwezig.

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 41 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 1
icon Filter koffiezetapparaat
icon Senseo
icon Dolce Gusto

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 3
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1

Locatie en omgeving

Ouwerkerk, Zeeland

Ouwerkerk is het oudste dorp op het voormalige eiland Duiveland. Dit dorp stelt u zeker niet teleur. Met een grote geschiedenis door de watersnoodramp is er volop historie. Zo geeft het Watersnoodmuseum in het dorp een indrukwekkend beeld van het jaar 1953. Er is een speciaal Watersnoodmonument geplaatst in het dorp. Zowel Ouwerkerk als het Watersnoodmuseum bevinden zich in een groot natuurgebied, het Krekengebied, waar u kunt wandelen. Het dorp ligt nabij de Oosterschelde, dus er is geen gebrek aan watersportplezier. De grote stad Zierikzee bevindt zich vlakbij Ouwerkerk. Hier kunt u de Zeeuwse geschiedenis verder ontdekken, maar ook genieten van de gezellige restaurants en winkelstraten.

Afstanden
icon Strand (aan zee)22,4 km
icon Meer1,0 km
icon Supermarkt3,0 km
icon Restaurant1,0 km
icon Dorp/stadcentrum0,5 km
icon Bos25,0 km
icon Golfbaan10,3 km
icon Nationaal park16,7 km
icon Attractiepark45,8 km
icon Treinstation26,3 km
icon Bushalte0,6 km
icon Zee22,4 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,2
Gemiddelde cijfer

12 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
augustus 2025
8,3
de
Michael Schaffer
Prachtig woonpark. Geweldige omgeving om te wandelen en fietsen. Heel ontspannend. We zouden het zo weer doen.
Reactie van de eigenaar:
Bedankt !!!
augustus 2025
8,0
de
Dirk Hofrichter
juni 2025
10
nl
Henri de Vos
Wij hebben erg genoten, gastvrijheid was perfect, het weer super, dus alles wat een vakantie nodig heeft.
Reactie van de eigenaar:
Fijn om te horen !!!!
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken