Vakantiehuis Paasloo
op Villapark De Weerribben
Huiscode: FO057
Huiscode: FO057
6 personen
2 huisdieren
3 slaapkamers
Wi-Fi
FO057 - Basisafbeelding
8, 2
Zeer goed
53 beoordelingen
FO057 - Woonkamer
FO057 - Woonkamer
FO057 - Keuken
Bekijk 29 foto's
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen (53)

Luxe zes persoons vakantievilla in Overijssel

Hier beleeft u een heerlijk weekend, een midweek of een lange vakantie, te midden van een prachtig natuurgebied. U proeft hier de vrijheid van de 'Kop van Overijssel', waar het leven goed is, aan de rand van het dorpje Paasloo. Hier treft u een prachtig villapark met 80 riante vrijstaande villa's, die elk gekenmerkt worden door een oase van rust en groen, nabij en/of aan een prachtige visvijver en nabij schaduwrijke houtwallen.

De luxe, ruim bemeten, vier-, zes- en achtpersoons villa's bevinden zich op ruime kavels. U kunt dus genieten met een gevoel van privacy. Alle villa's zijn hoogwaardig ingericht. Alle villa's beschikken over een wasmachine en een eigen parkeergelegenheid voor twee auto's en bevinden zich op een groot perceel met mooi ingerichte tuin. Alle villa's zijn gelegen op ruime kavels van 500 tot 1000m2 waarvan een aantal direct aan één van de twee parkvijvers liggen. In enkele villa's mag worden gerookt, in andere villa's zijn honden welkom.

Indeling

Dit is een zes persoons villa met sauna en zonnebank. Heerlijk in de sauna of lekker onder de zonnebank in uw eigen vakantiehuis. Deze villa is hoogwaardig ingericht met een compleet uitgeruste, open keuken met een combi-magnetron, filter koffiezetapparaat en vaatwasser. De woningen zijn voorzien van drie slaapkamers waarvan één op de begane grond, een badkamer en boven nog een tweede toilet.

Op de eerste verdieping vindt u een aparte kamer met sauna en zonnebank. In de villa's kunt u gratis draadloos internetten (WiFi). De gehele villa is voorzien van centrale verwarming. Via de openslaande deuren kunt u naar het prachtige terras met tuinmeubilair. Iedere villa beschikt over een ruime berging met wasmachine. De villa staat op een ruime kavel met een mooi ingerichte tuin. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's.

Met voorkeur te boeken (voorkeurskosten):
- huisdiervrij
- ligging aan het water
- DVD-speler

Beschikbaarheid