Vakantiehuis Pesse
niet op een vakantiepark
Huiscode: DG2209 Huiscode: DG2209
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
Vakantiehuis Pesse
camera 11
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie

Vrijstaande 4-persoons bungalow met grote tuin en overdekt terras in Pesse, Drenthe

Dit vrijstaande vakantiehuis biedt u de ruimte en rust die u zoekt, gelegen op een groot perceel van maar liefst 1.541 m² in het pittoreske Pesse. De recent gerenoveerde bungalow is perfect voor vier personen en beschikt over twee slaapkamers, elk met comfortabele eenpersoonsbedden die naar wens kunnen worden samengevoegd. De sfeervolle woonkamer vormt het hart van de woning, met openslaande deuren naar de grote tuin, waar u kunt ontspannen op het overdekte terras.

De open keuken is volledig uitgerust, zodat u tijdens uw verblijf gemakkelijk zelf maaltijden kunt bereiden. Geniet van de privacy van de grote tuin met tuinmeubilair en een trampoline voor de kinderen. Deze locatie is ideaal voor wandelaars en fietsers, met directe toegang tot de prachtige natuur van Nationaal Park Dwingelderveld. Dit gebied staat bekend om zijn uitgestrekte heidevelden en typerende schaapskuddes.

Het vakantiehuis ligt rustig in het Nuilerveld, omringd door bossen en vennen, en biedt een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van het Drentse landschap. De dagelijkse voorzieningen in het nabijgelegen Pesse zijn gemakkelijk bereikbaar, waardoor u kunt genieten van zowel de rust van het buitenleven als het gemak van winkels en horeca. Bovendien is uw hond welkom, zodat u samen van de natuur kunt genieten.

Met gratis wifi, centrale verwarming en parkeergelegenheid bij de woning, is dit vakantiehuis ideaal voor een ontspannen verblijf in Drenthe, of het nu voor een weekendje weg, een midweek of een langere vakantie is. Hier begint uw vakantie zodra u arriveert.

Beschikbaarheid

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 55 m²
icon Privé parkeerplaatsen: 2
icon Wasmachine
icon Filter koffiezetapparaat
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 4
Sanitair
Toiletten 1
Douches 1

Locatie en omgeving

Pesse, Drenthe
Vlak bij Hoogeveen ligt het Drentse esdorp Pesse. Dit dorp is vooral bekend vanwege de boot van Pesse, de oudste boot ter wereld. Deze werd in 1955 opgegraven en is te bekijken in het Drents Museum in Assen. Rondom het dorp kunt u genieten van de natuur, zoals het Nuilerveld en het Nationaal Park Dwingelderveld. Aan de Oostering is bovendien nog een grafheuvel uit de ijzertijd te bewonderen. De dorpen in de buurt van Pesse zijn leuk om te bezoeken. Hier is van alles te doen voor jong en oud.
Afstanden
icon Supermarkt4,0 km
icon Restaurant4,0 km
icon Dorp/stadcentrum4,0 km
icon Bos2,0 km
icon Recreatieplas0,5 km
icon Viswater0,3 km
icon Nationaal park2,0 km
icon Treinstation15,0 km
icon Bushalte2,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen
icon Museum

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 152.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes