Sfeervolle 6-persoons bungalow met open haard op rustig park nabij kust in Noord Holland
Deze sfeervolle 6-persoons bungalow ligt op een rustig vakantiepark en beschikt over een grote eigen tuin waar u heerlijk buiten kunt zitten. In de woonkamer vindt u een gezellige zithoek met open haard, een fijne plek om samen te ontspannen na een dag in de buitenlucht. De bungalow is praktisch ingericht en vormt een comfortabele uitvalsbasis voor gezinnen of stellen die willen genieten van rust en ruimte. Parkeren kan kosteloos dichtbij de woning.
De woning ligt op Bungalowpark het Geestmerambacht met diverse faciliteiten zoals een grote speeltuin, een minigolfbaan met 18 banen, wandelpaden, tafeltennis, volleybal en een voetbalveld. Ook zijn er mogelijkheden voor fietsverhuur en bootjesverhuur en kunt u terecht in het restaurant op het park. De omgeving is groen en rustig en ideaal voor wandel- en fietstochten. Het park ligt direct aan de Westfriese Omringdijk en grenst aan het Noordhollands Kanaal waar u vanaf meerdere steigers kunt vissen. Schoorl, Bergen en de Noordzeekust liggen bovendien op korte afstand.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- Het restaurant en de bootverhuur is 6 maanden per jaar open van April tot en met September.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Afmetingen: 160 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Stapelbed
- Afmetingen: 90 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Bij Schoorldam bevinden zich de hoogste duinen van Nederland. In hartje Schoorl ligt het beroemde klimduin, met vlak bij veel gezellige terrasjes die voor de nodige rust zorgen na de beklimming. In het enorm uitgestrekte bosrijke duingebied achter het klimduin is een wandeling van harte aan te bevelen, maar ook per fiets kunt u de duinen goed doorkruisen. Ga voor een dagje uit naar Bergen en bezoek de kunstmarkten, maar breng ook een bezoek aan de gezellige haven van Hoorn, de kaasmarkt in Alkmaar (op vrijdag) of ga naar de prachtige Zaanstreek. Uiteraard kunt u ook een dagje naar het stand om te zwemmen, zonnen, zeilen of surfen om vervolgens 's avonds heerlijk over de gezellige boulevards te flaneren.
Vakantiepark het Geestmerambacht
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.