Vakantiehuis Sint-Annaland
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1439 Huiscode: ZE1439
4 personen 4 personen
1 huisdier 1 huisdier
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,4 Heerlijk
17 beoordelingen
Vakantiehuis Sint-Annaland
camera 26
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen (17)

Appartement voor 4 personen gelegen op de begane grond in Sint-Annaland

Dit mooie vierpersoons persoons appartement is gelegen aan de grootste jachthaven van het eiland. Het appartement is gelegen op de begane grond in een kleinschalig appartementencomplex. Voor het complex is ook een klein strandje. In de omgeving zijn er diverse mogelijkheden voor een wandel- of fietstocht. In de omgeving zijn er tal van oude dijken, molens, boerenhoeves en authentieke dorpen. Het centrum van Sint-Annaland is op loopafstand met gezellige restaurants en terrasjes.

Het appartement is geschikt voor vier personen en ligt op de begane grond. De gezellig woonkamer is ingericht met een bank en twee fauteuils en smart-tv. Vanuit de woonkamer heeft u uitzicht op de tuin. In dezelfde ruimte is ook de open keuken welke wordt afgescheiden met een halfhoge wand. De keuken is onder andere uitgerust met een kookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, broodrooster, waterkoker en Nespresso koffiecupapparaat. Er zijn twee slaapkamers, beide voorzien van een tweepersoonsbed van 160x200 cm, nachtkastjes, bedverlichting en een kledingkast. De slaapkamers liggen aan de achterzijde en vanuit de kamers heeft u een mooi uitzicht op de Oosterschelde. Vanuit de kamer heeft u toegang tot de tuin met ligbedden en kunt u naar het kleine strand toe lopen. De badkamer is voorzien van een douche (inclusief zitmogelijkheid), wastafel met spiegel en opbergruimte en toilet. Er is ook nog een apart toilet. Naast de tuin is er aan de andere kant een mooi terras welke uitzicht geeft op de haven en Sint-Annaland. Het terras is ingericht met een eettafel en loungebank. In het appartement is een kinderbedje en kinderstoel aanwezig. U kunt uw auto gratis parkeren bij het appartementencomplex. Op de begane grond zijn nog een aantal algemene en gedeelde faciliteiten zoals een berging, fietsenstalling, wasmachine en wasdroger.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Zakelijk verblijven is in deze woning niet toegestaan.

Kenmerken

icon Appartement
icon Oppervlakte: 94 m²
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 2
Slaapplaatsen 4
Bedden 2
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1

Locatie en omgeving

Sint-Annaland, Zeeland
Sint-Annaland is een levendig stadje met diverse restaurants, cafés en winkeltjes, waar u naast een supermarkt ook de wekelijkse markt kunt bezoeken. U vindt er in het gemeentehuis het streekmuseum De Meestoof, waar u kunt zien hoe men vroeger leefde op het Thoolse platteland. De oudste molen is de Korenmolen De Vier Winden, enkele jaren geleden is deze volledig gerestaureerd en zeer zeker een bezoekje waard. Het eiland Tholen staat garant voor rust, ruimte en natuur. De vele fiets- en wandelroutes over de kronkelige polderweggetjes voeren u mee langs dijken, akkers en vergezichten over de Oosterschelde. Overige tips zijn Nationaal Park Oosterschelde, Watersnoodmuseum Ouwerkerk en Deltapark Neeltje Jans.
Afstanden
icon Supermarkt1,0 km
icon Restaurant0,1 km
icon Dorp/stadcentrum1,0 km
icon Bos2,0 km
icon Golfbaan13,2 km
icon Nationaal park13,3 km
icon Treinstation29,2 km
icon Bushalte3,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Zwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,4
Gemiddelde cijfer

17 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
juni 2026 (via verhuurder)
9,5
de
Sandra M.
De verbeterpunten van vorig jaar zijn doorgevoerd. Alles wat u nodig heeft voor een heerlijke vakantie is aanwezig.
juni 2026 (via verhuurder)
9,4
de
Nicole H.
We hebben enorm genoten van het appartement; het was brandschoon en het welkomstdrankje was fantastisch. Het hondenarrangement was ook een leuke attentie! De keuken was van alle gemakken voorzien, zelfs met een kleine selectie kruiden. Het ontbrak ons ​​aan niets. We waren ook erg blij met de wollen dekens die er lagen voor gezellige avonden tv-kijken – dat hebben we nog nooit eerder in een vakantiehuis gezien. Het was er heerlijk rustig en echt ontspannend. We zouden graag terugkomen.
mei 2026 (via verhuurder)
9,0
nl
Erwin C.
Alles binnen in het appartement was heel proper. De tuinmeubelen hadden verzorging nodig, de loungezetel hing vol hondenhaar alsook de matjes buiten.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 136.000+ beoordelingen

Blijf ontdekken

Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.

Laatst bekeken Heerlijke Huisjes