Fraaie vakantiewoning voor 6 personen met terras in groene natuur nabij Paardenkamp
Deze fraaie vakantiewoning biedt zes personen een comfortabele en sfeervolle plek midden in de natuur. Vanuit de ruime tuin en het terras heeft u een prachtig uitzicht over de weilanden, waar regelmatig de paarden van de Paardenkamp voorbijlopen en reetjes te zien zijn. Binnen nodigt de gezellige woonkamer uit om te ontspannen, terwijl de volledig uitgeruste keuken en eethoek ideaal zijn voor gezamenlijk koken en genieten van maaltijden.
De woning is perfect voor gezinnen of vriendengroepen die rust, natuur en ruimte waarderen. Hier beleeft u een vakantie waarin comfort, gezelligheid en het buitenleven samenkomen, en waarin iedere dag nieuwe natuurschoonmomenten biedt.
De omgeving biedt volop mogelijkheden voor actieve en ontspannen dagen: wandel of fiets door de uitgestrekte bossen en zandverstuivingen, ontdek charmante dorpjes of breng een bezoek aan het historische centrum van Amersfoort met sfeervolle straatjes, musea en cafés. Hier beleeft u een vakantie waarin comfort, natuur en ontdekkingen hand in hand gaan, en waarin ieder moment uitnodigt tot genieten van het buitenleven.
Beschikbaarheid
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Ruimte voor extra kinderbed
- 1e verdieping
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Bed: Eenpersoons
- Afmetingen: 80 x 200
- Dekbed(den): Eenpersoons
- 1e verdieping
- Wastafel
- Toilet
- Ligbad
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Het gezellige dorp Soest heeft onder ander een museum, Paleis Soestdijk, een zwembad, een openlucht theater, Thermen Soesterberg en diverse gezellige winkelgebieden met horeca gelegenheden. Soest is uitermate geschikt voor de start van een wandel- of fietstocht in de bossen en door de heidevelden in de omgeving. De streek kenmerkt zich door de grote afwisseling aan activiteiten. U kunt bijvoorbeeld naar Slot Zeist, met al zijn mooie tentoonstellingen, de gebouwen van de broedergemeente de Hernhutters of een bezoekje brengen aan het uitgaanscentrum Figi. Steden als Amersfoort, Amsterdam en Utrecht zijn op steenworp en zijn ideaal voor een dagje cultuur met verschillende musea of een dagje winkelen.
Bungalowpark 't Eekhoornnest
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.
Aanmelden nieuwsbrief
Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!
Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.