Vakantiehuis Veere
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE027 Huiscode: ZE027
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,8 Heerlijk
48 beoordelingen
ZE027
camera 35
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(48)

Prachtige 6-persoons zomerwoning met tuin op het zuiden in Veere

De vakantiewoning ligt op 50 meter van de Veerse Kreek een heerlijk rustige plek waar u zich uitermate goed leent voor verschillende wateractiviteiten zoals vissen, suppen of een heerlijk tochtje met onze waterfietsen. Het oude stadje Veere ligt op twee kilometer afstand en het strand van Vrouwenpolder op vijf kilometer afstand. In het stadje Veere vindt u leuke cafeetjes en restaurants. Op dinsdag in het seizoen is hier de historische markt waar de marktkooplui gekleed zijn in historische kleding. Op tien kilometer afstand vindt u de hoofdstad van Zeeland, Middelburg. In de mooie omgeving van Veere kunt u heerlijk wandelen en/of fietsen.

Deze prachtige zomerwoning is geschikt voor zes personen. De lichte woonkamer heeft een gezellige zithoek met een salontafel en een smart televisie met een app erop van Netflix en Videoland. U kunt dan inloggen met uw eigen account. De eettafel met zes stoelen grenst aan de keuken. De moderne open keuken is voorzien van combimagnetron, Nespresso apparaat, inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een waterkoker. De eerste slaapkamer bevindt zich op de begane grond met eigen badkamer met een regendouche en een handdouche.

Vanuit de woonkamer kunt de eerste verdieping bereiken doormiddel van een vaste trap. Op de eerste verdieping zijn de overige twee slaapkamers en de tweede badkamer. Twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche, wastafel en een toilet.

De tuin grenst aan de woonkamer. Door de openslaande deur kunt u de tuin inlopen dat gelegen is op het zuiden. Hier kunt u ontspannen en genieten van de zon. Er is een tuinset en een parasol aanwezig.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Het is mogelijk om een kinderpakket te huren tegen een betaling van € 35 per verblijf. Het kinderpakket bestaat uit: kinderstoel, kinderbed en kinderservies.

Kenmerken

icon Recreatiewoning
icon Oppervlakte: 110 m²
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 6
Sanitair
Toiletten 2
Douches 2
Baden 1

Locatie en omgeving

Veere, Zeeland

In zijn glorietijd was Veere een machtige handelsstad waar veel scheepshandel met Schotland werd bedreven. Tegenwoordig heeft het stadje aan het Veerse Meer nog steeds een mooie jachthaven en de vele gebouwen herinneren u nog aan deze glorieuze tijd. Er zijn niet alleen de oude straatjes met pakhuizen, maar ook vele authentieke winkeltjes, boetiekjes en souvenirwinkeltjes die ook op zondag open zijn. Daarnaast zijn de Campveerse toren, Schotse huizen en de imposante kerk absoluut het bezoeken waard. Een dagje winkelen? Binnen een oogwenk bent u in het gezellige Middelburg. Als u zich liever wilt verdiepen in de geschiedenis van de streek kunt u Deltapark Neeltje Jans bezoeken en alles over de Deltawerken leren.

Afstanden
icon Strand (aan zee)5,0 km
icon Meer0,5 km
icon Supermarkt7,1 km
icon Restaurant0,7 km
icon Dorp/stadcentrum1,0 km
icon Bos0,5 km
icon Golfbaan12,9 km
icon Nationaal park10,2 km
icon Attractiepark12,6 km
icon Treinstation11,3 km
icon Bushalte1,0 km
icon Zee5,0 km
Activiteiten in de omgeving
icon Kanoën
icon Paardrijden
icon Zeilen
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen
icon Museum
icon Varen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,8
Gemiddelde cijfer

35 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
december 2025
9,0
nl
Sina Jansen
Onze vakantiewoning was gezellig ingericht en er was een leuke kerstsfeer, lampjes, kerstboompje etc.
De woning was schoon, de keuken goed uitgerust, de badkamers waren groot, goede regendouche en handdouche, er was ook een bad. De slaapkamers hadden goede bedden.
Minpunt: De huiskamer was echter te klein voor 6 personen, zeker het zitgedeelte.
Reactie van de eigenaar:
Voor jullie de beste wensen! Bedankt, fijn dat jullie de kerstsfeer zo gezellig vonden! We hebben ons uiterste best gedaan om in de kerstsfeer te komen. Fijn dat de bedden, keuken, badkamers met regendouche en bad goed zijn bevallen. We zullen binnenkort bij het zitgedeelte nog een extra fauteuil plaatsen zodat er wat meer ruimte is in de zithoek, wij begrijpen ook dat met 6 volwassene, een baby met buggy en 2 honden het fijner was geweest als u de tuin erbij had kunnen betrekken.
december 2025
9,7
nl
Alison Shields
Wij hebben genoten van onze kort verblijf. Een mooi huis, in een mooi omgeving.
Wij misten een bezem om de vloer af en toe even te vegen want onze hond had soms zand binnen gebracht.
Voor de prijs zou het mooi zijn als handdoeken inbegrepen zou zijn.
Wij hopen terug te komen.
Fijne feestdagen en bedankt.
Reactie van de eigenaar:
Wat fijn dat jullie hebben genoten van jullie verblijf en van de mooie omgeving. Bedankt voor jullie feedback en we vinden het altijd leuk dat gasten wat in ons gastenboek geschreven hebben, bedankt daarvoor. Fijne feestdagen en een goed 2026!
september 2025
9,0
nl
Cees Ceulemans
Prettig, schoon huis in mooie omgeving. Ligt rustig en er is veel te doen in de buurt. Twee grote, mooi ingerichte badkamers. Twee kleine minpuntjes: matrassen van eenpersoonsbedden liggen los zodat ze verschuiven, ook zijn ze zacht (maar sommigen vinden dat laatste juist prettig). Het zou fijn zijn als er wat meer (grote) koffiebekers zouden zijn.
Reactie van de eigenaar:
Goedemorgen, Bedankt voor de mooie review, wij zijn ook erg blij met de ligging van onze camping en vakantiewoningen, in de natuur en lekkere omgeving! bedankt voor de feedbackpunten. Hopelijk tot een volgende keer. Hartelijke groeten, Nick en Maartje
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 128.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang ± 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken