Sfeervol 4 persoons appartement in Vlissingen 300m van het strand
Dit gezellige vierpersoons appartement in Vlissingen ligt op slechts 300 meter van het strand en zee. Het appartement ligt op de begane grond en is zeer comfortabel en sfeervol ingericht. De schitterende boulevard van Vlissingen ligt op slechts één kilometer en er zijn meerdere supermarkten binnen een straal van twee kilometer. Op de boulevard zelf kunt u heerlijk flaneren of gezellig op een van de vele terrasjes zitten en van Vlissingen tot aan Zoutelande vindt u kilometerslange, schone zandstranden voorzien van strandwacht en verhuur van strandbenodigdheden, ideaal voor het maken van lange strandwandelingen. Walcheren leent zich ook uitstekend voor het maken van lange fietstochten en de vele fietsroutes leiden u langs de Noordzeekust en door het prachtige landschap naar stadjes zoals Domburg, Middelburg en Veere.
Het appartement ligt op de begane grond in een kleinschalig complex. De gezellig ingerichte woonkamer met eet- en zithoek met TV heeft een mooi uitzicht op de tuin. Vanuit de woonkamer kun je naar de tuin waar een tuinmeubelset voor u gereed staat. De keuken is van alle gemakken voorzien, bijvoorbeeld een magnetron, koelkast met vriesvakje, vierpits kookstel, waterkoker, filter-koffieapparaat en een Senseo-apparaat. Er zijn twee slaapkamers, waarvan een met een tweepersoonsbed en een met een stapelbed. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. Op het grasveld voor het complex is het heerlijk zonnen of spelen. Er is een berging aanwezig, waar fietsen gestald kunnen worden. Op eigen terrein is het mogelijk om één auto te parkeren.
Beschikbaarheid
Goed om te weten
- In het servicepakket vindt u een vaatdoek, twee vaatwastabletten, een afwasborstel, een kleine flacon afwasmiddel, een spons en één vuilniszak. Er zijn twee rollen toiletpapier aanwezig in de accommodatie.
Kenmerken
Indeling
- Begane grond
- Bed: Stapelbed
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Bed: Tweepersoons
- Dekbed(den): Eenpersoons
- Begane grond
- Wastafel
- Toilet
- Douchecabine
Locatie en omgeving
Meer informatie
Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.Beoordelingen
10 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden
Ich war bereits in 4 der baugleichen aber aufgrund der unterschiedlichen Eigentümer sehr unterschiedlich möblierten Appartements. Dieses ist aufgrund defekter Senseo, fehlendem Fön und eher rudimentärer Einrichtung zwar die, die ich als letzte noch einmal mieten würde, aber sie war absolut die sauberste Wohnung! Geschirr musste nicht erst gespült werden, im Bad war alles spiegelblank und nach einem Abend auf hellen Socken in der Wohnung, waren diese ohne jegliche Verschmutzung. Das war wirklich außergewöhnlich.
Der Vermieter kann für folgendes Problem nichts: wenn in der Wohnung rechts neben dieser Wasser läuft, rauscht die Leitung so laut, als würde das Wasser im eigenen Appartement laufen - noch störender wird es bei warmem Wasser.. läuft das nebenan, dröhnt der gasbetriebene Durchlauferhitzer derart laut (leider ausgerechnet im Schlafzimmer), dass an Ausruhen oder schlafen nicht (mehr) zu denken ist. Das ist der Hauptgrund, warum ich es meiden werde.
Blijf ontdekken
Blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en tips! Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand.