Vakantiehuis Voorthuizen
Huiscode: DG537 Huiscode: DG537
6 personen 6 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 8,9 Zeer goed
9 beoordelingen
DG537
camera 36
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(9)

Mooi 6 persoons vakantiehuis op de Veluwe

Deze comfortabele zespersoons vakantiehuizen staan op Recreatiepark de Boshoek.Voor zowel een actief weekendje weg of een heerlijke uitrustvakantie is Recreatiepark De Boshoek op de Veluwe de ideale bestemming voor een vakantie in Nederland. Recreatiepark De Boshoek ligt centraal op de Veluwe vlakbij de plaats Voorthuizen. Op het vakantiepark is een mooi binnenzwembad, een bowlingbaan, een pannakooi en nog veel meer... Er is werkelijk van alles te doen, ook voor een lekker avondje restaurant of even heerlijk 'terrassen' kun je gewoon op het park blijven. Wil je de natuur in? geen probleem! Vanaf het park fiets je of wandel je zo de natuur in. Heerlijk park voor jong en oud!

De woonkamer is sfeervol ingericht en is onder andere van een flatscreen TV voorzien er is een sfeerhaard die zowel binnen als buiten op het terras is te gebruiken. De keuken heeft onder andere een vierpits kookstel, vaatwasser, een combimagnetron, een Nespresso, een waterkoker en een koelkast. Er zijn drie ruime slaapkamers, één met een stapelbed en twee met twee éénpersoons boxspringbedden. Er is een badkamer met ruime douche, toilet en wastafel, en nog een apart toilet. Ook beschikt dit vakantiehuis over twee parkeerplaatsen.

Beschikbaarheid

Goed om te weten

  • Afhankelijk van de groepssamenstelling kan het park bij aankomst een borg vragen van maximaal 100 euro per persoon.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen. 
  • Let op: de woningen op het park zijn niet met de auto bereikbaar. Er zijn extra parkeerplaatsen dicht bij de accommodaties gerealiseerd, hier kunt u parkeren om vervolgens te voet naar de accommodatie te gaan.

 

Kenmerken

icon Chalet
icon Oppervlakte: 50 m²
icon Nespresso

Indeling

Slaapkamers 3
Slaapplaatsen 6
Bedden 5
Sanitair
Toiletten 2
Douches 1

Locatie en omgeving

Voorthuizen, Gelderland

Voorthuizen is een prachtige plek te midden van mooie natuur en tevens een fijne verblijfplaats voor het verkennen van de omgeving. Zo is Zeumeren een mooi meer waar gezwommen kan worden en waar ook vele watersporten worden beoefend. Denk aan surfen, waterfietsen, waterskiën en kanoën, maar in de winter kunt u er in de buurt ook uitstekend wandelen en fietsen. Echte visliefhebbers halen hun hart op bij het nabijgelegen viswater Aanschotergat. Vanaf Voorthuizen bent u binnen een oogwenk in het Nationaal Park De Hoge Veluwe waar u heerlijk kunt fietsen. Ook Apeldoorn, waar u Attractiepark Julianatoren of Paleis het Loo kunt bezoeken, is dichtbij en in Voorthuizen zelf zijn vele gezellige terrasjes en restaurants.

Afstanden
icon Meer2,4 km
icon Supermarkt2,4 km
icon Restaurant0,5 km
icon Dorp/stadcentrum3,0 km
icon Bos1,8 km
icon Recreatieplas2,3 km
icon Viswater1,9 km
icon Golfbaan12,7 km
icon Nationaal park17,2 km
icon Attractiepark21,6 km
icon Treinstation5,1 km
icon Bushalte2,1 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen

Recreatiepark De Boshoek

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Parkwinkel
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Midgetgolf
icon Tennisbaan
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Wellness voorzieningen
icon Bowlingbaan
icon Jeu de Boulesbaan
icon Fitnesszaal
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Fietsverhuur
icon Voetbalkooi
icon Snackbar
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,9
Gemiddelde cijfer

6 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Laatste reviews
augustus 2025 (via vakantiepark)
8,9
nl
William H.
Het zwembad. Lekker warm. De koeien naast het huisje. Schoon park. De bedjes bij het zwembad.
juli 2025 (via vakantiepark)
9,0
nl
Kim B.
De speelfaciliteiten voor kinderen.
juli 2025 (via vakantiepark)
8,9
nl
Melanie K.
Kiki & Koen ontmoeten was absoluut de favoriet van onze dochter van 4 jaar. Ze vond het helemaal geweldig en was ook echt volop aan het genieten.

Er werden ook meer dan genoeg verschillende soorten activiteiten aangeboden. Dit werd ook heel erg leuk gedaan door het animatieteam.

Voor de rest was alles lekker dichtbij.
Uitstekend
★ ★ ★ ★ ★
o.b.v. 126.000+ beoordelingen

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken